speaker-photo

Grzegorz Wróbel

Dyrektor Zarządzający, Blachotrapez Sp. z o.o.

Grzegorz Wróbel – interim manager, trener, consultant zarządzania. Praktyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w obszarach zarządzania, zarządzania sprzedażą i reorganizacji przedsiębiorstw.

Z wykształcenia inżynier leśnik, absolwent podyplomowej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie („Zarządzanie małymi i średnimi firmami”) oraz „Szkoły Trenerek i Trenerów Heuresis”.

Doświadczenia sprzedażowe i managerskie zdobywał w przedsiębiorstwach państwowych i prywatnych  - w branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, informatycznej, FMCG, a także turystycznej. Specjalizuje się w projektach z zakresu organizacji i zarządzania (strategiczne, operacyjne, bieżące), zarządzania sprzedażą (strategie sprzedażowe, marketingowe, budowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży), zarządzania zmianą, optymalizacji działania firm i procesów w nich zachodzących.

Pomaga w usprawnianiu i zmienianiu biznesów,  z naciskiem na  poprawę efektywności i wzrost  kompetencji kadry managerskiej. Głównym kryterium oceny realizowanych procesów doradczych, czy managerskich jest  ich skuteczność i  trwałość wdrażanych rozwiązań.

Jako konsultant/doradca uczestniczył  w projektach finansowanych przez Unię Europejska  w zakresie reorganizacji firm, zarządzania zmianą i procesów sukcesyjnych w biznesie.

Od wielu lat  związany z firma Blachotrapez - jako  Dyrektor Zarządzający odpowiada za sferę operacyjną Spółki oraz realizację nowych przedsięwzięć biznesowych i inwestycyjnych.

Prezentacje moich tematów na Forum Inteligentnego Rozwoju