FORUM
INTELIGENTNEGO
ROZWOJU

1

Rzeszów

21 października 2016

Edycja FIR

„Państwa obrady, skupiające przedsiębiorców, naukowców i samorządowców, są bardzo cennym przedsięwzięciem. Pozwalają na wymianę doświadczeń i koncepcji, a przede wszystkim przyczyniają się do stworzenia efektu synergii we współpracy tych ważnych środowisk. „

Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

1. edycja FIR 2016 Podsumowanie debat z Forum Inteligentnego Rozwoju

Co przyniósł nam panel naukowy dotyczący zdrowia, edukacji i transportu podczas Forum Inteligentnego Rozwoju? 

Pierwsza edycja Forum Inteligentnego Rozwoju 2016 r., na której odbyły się liczne interesujące prezentacje i dyskusje na temat innowacyjnych technologii i rozwiązań miały wpływ na rozwój społeczny i gospodarczy. 

Prelegenci z różnych dziedzin przedstawili swoje pomysły na wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań w różnych sektorach, takich jak zdrowie, edukacja, transport czy energetyka.

W trakcie konferencji pojawiło się wiele inspirujących pomysłów, które mają potencjał zmienić oblicze świata w najbliższych latach. Ponadto, uczestnicy mieli także okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami.

Odkryjmy potencjał innowacyjnych rozwiązań

Wysoka jakość prezentacji oraz szeroki zakres omawianych tematów sprawiły, że Forum Inteligentnego Rozwoju cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Wysoka ocena organizacji wydarzenia i merytoryczna wartość prezentacji sprawiły, że konferencja z pewnością przyczyniła się do dalszego rozwoju innowacyjnych rozwiązań w Polsce.

Organizatorzy

Główny patronat honorowy

Partnerzy merytoryczni

Patronat medialny

O Forum Dowiedz się więcej o Forum Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju to „unikalny kongres przyszłości”, czyli wyjątkowe wydarzenie naukowo technologiczne poświęcone upowszechnianiu nowatorskich badań naukowych i innowacyjnych technologii, które mają dużą szansę na sukces rynkowy i polepszenie standardu i bezpieczeństwa naszego życia już teraz lub w ciągu najbliższych lat.

Kongres służy nawiązywaniu trwałych relacji między przedsiębiorcami wizjonerami, wybitnymi polskimi naukowcami ukierunkowanymi w swym działaniu na współpracę z biznesem, inwestorami oraz samorządowcami stwarzającymi atrakcyjne warunki do lokowania biznesu w swoich regionach.

Od samego początku istnienia forum wiodącym tematem są wyzwania innowatorów związane z transferem wiedzy z sektora nauki do biznesu oraz z pomyślnym wprowadzeniem na rynek nowych lub ulepszonych usług i produktów.

Uwagę skupiamy nie tylko na projektach wdrożeniach, ale także na badaniach podstawowych, bez których innowacje nie powstaną – i właśnie takie projekty szczególnie promujemy, aby zwiększyć szansę na wykorzystanie tych badań w przyszłości w praktyce gospodarczej.   

Forum Inteligentnego Rozwoju Unikalny kongres przyszłości