Organizator FIR
Organizator FIR

Kim jesteśmy? Centrum Inteligentnego Rozwoju

Tworzymy zintegrowaną i crossmediową komunikację innowatorów, naukowców, a także nowoczesnego samorządu. Promujemy badania naukowe innowacje społeczne oraz technologiczne wpływające na inteligentny rozwój. Działamy w oparciu o najbardziej opiniotwórcze media w Polsce oraz organizowane przez nas wydarzenia gospodarcze i nagrody. Dzięki temu docieramy do świadomych odbiorców premium, wśród których budowanie pozytywnego wizerunku jest szczególnie istotne. Nasze marki Rzecz o innowacjach, Forum Inteligentnego Rozwoju, Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Naukowiec Przyszłości, Lider Inteligentnego Rozwoju, Marka Przyszłości, Nagroda R&D Impact to uznane na rynku narzędzia promocji badań, innowacji i pozyskiwania inwestorów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Eventy

Eventy są jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych narzędzi marketingu. Dołącz do naszych inicjatyw albo powierz nam organizację swojego wydarzenia.

Public Relations

Dostarczamy opinii publicznej wiarygodnej i rzetelnej wiedzy na temat najbardziej innowacyjnych rozwiązań i nowatorskich inwestycji, które powstają w Polsce.

Produkcje Medialne

Ruch i dźwięk najbardziej przyciągają ludzka uwagę, dlatego tworzymy przykuwające uwagę wideo i podcasty, które sprawnie i wszechstronnie odzwierciedlają przekaz.

Dla kogo pracujemy? Charakterystyka naszych partnerów

Promujemy innowacje i inteligentny rozwój w oparciu o najbardziej opiniotwórcze media w Polsce oraz organizowane przez nas wydarzenia gospodarczo-naukowe i wyróżnienia. Docieramy do świadomych odbiorców premium, wśród których budowanie pozytywnego wizerunku jest szczególnie istotne. Nasze marki to uznane na rynku narzędzia promocji innowacji, nauki, badań oraz dotarcia do funduszy i kapitału wspierających projekty już od wczesnej fazy rozwoju.

Naukowcy prowadzący badania podstawowe, aplikacyjne i kliniczne

Instytuty naukowe, uczelnie wyższe oraz jednostki badawczo-rozwojowe

Przedsiębiorcy wprowadzający na rynek innowacyjne usługi i produkty

Samorządy, otwarte na współpracę z biznesem i nauką

Administracja Państwowa

Organizator zaangażowany w inteligentny rozwój

Zainteresowały Cię nasze możliwości?

Skontaktuj się z nami!

Forum Inteligentnego Rozwoju Unikalny kongres przyszłości