Galeria Wideorelacje z poprzednich
edycji Forum Inteligentnego Rozwoju

2023

2022

2021

2019

2018

Wideo i fotorelacja

Kongres Forum Inteligentnego Rozwoju to nie tylko miejsce inspirujących dyskusji i prelekcji, ale także doskonała okazja do analizy szans i zagrożeń dla polskiej branży biznesowej. W trakcie wydarzenia eksperci wskazują ne aspekty, które warto brać pod uwagę w kontekście rozwoju przedsiębiorstw. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie kierunki rozwoju może obrać biznes i rozwój technologii, koniecznie dołącz do nas podczas kolejnej edycji Forum!

Zobacz galerię zdjęć z poprzednich edycji kongresu przyszłości FIR. To doskonała okazja, aby wnikliwie przyjrzeć się atmosferze oraz kluczowym momentom wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

2023 Fotorelacja z Forum
Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023

2022 Fotorealacja z Forum
Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2022

2021 Fotorealacja z Forum
Inteligentnego Rozwoju 2021

2021 Fotorealacja
z poprzedniej edycji

Poprzednie edycje Forum Inteligentnego Rozwoju odbywały się w Uniejowie i miały charakter ogólnopolski, gromadząc ekspertów, przedstawicieli rządu, biznesu, nauki i społeczeństwa obywatelskiego. Podczas tych spotkań omawiane były najważniejsze kwestie związane z rozwojem miast i regionów, technologią, innowacjami, zrównoważonym rozwojem oraz społeczeństwem cyfrowym. Uczestnicy mieli możliwość wymienić się doświadczeniami, zaprezentować swoje projekty i pomysły oraz nawiązać wartościowe kontakty z innymi osobami z branży.

W ramach poprzednich edycji Forum Inteligentnego Rozwoju odbywały się liczne prezentacje, dyskusje, warsztaty i panele tematyczne, podczas których eksperci dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Często poruszane były kwestie związane z wyzwaniami związanymi z transformacją cyfrową, zmianami społecznymi, gospodarczymi i technologicznymi, a także sposobami na skuteczne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. To świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy, zdobycia nowych umiejętności oraz inspiracji do dalszej pracy nad inteligentnym rozwojem przyszłości.

FIR Sygnt-03

Forum Inteligentnego Rozwoju Unikalny kongres przyszłości