speaker-photo

Ewa Krupa, Dyrektor ds. Komunikacji Wewnętrznej i Kultury

Orange Polska S.A.

Jako Dyrektor Kultury i Rozwoju w Orange odpowiada za rozwój kompetencji ludzi i kieruje komunikacją wewnętrzną. Wierzy, że kluczem do sukcesu firm jest kreatywność i zaangażowanie pracowników oraz wykorzystanie potencjału nowych technologii, by wydobywać z nich to, co najlepsze dla ludzi.

W Grupie Orange pracuje od 2004 roku, w latach 2015-2019 roku jako Prezes Fundacji Orange, działała na rzecz rozwoju edukacji w Polsce, promując m.in. bezpieczeństwo w sieci oraz naukę programowania. Zasiada w Radzie Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych Polaków.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
13.50-14.50 28 września 2021 r

Instytut Badań Edukacyjnych – Inteligentny biznes potrzebuje kadr i specjalistycznej wiedzy

W inteligentnej gospodarce, która opiera się na konkurencyjności i innowacyjności kluczowym aspektem stają się kompetencje i kwalifikacje kadry. Instytut Badań Edukacyjnych wspiera właśnie ich rozwój. Natomiast zaproszeni paneliści zaprezentują swoje osiągnięcia w tym obszarze. Firmy takie jak IBM, Orange przedstawią swoje najlepsze praktyki, zaś instytucje sektora publicznego tj. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości pokażą bogate doświadczenie oraz ambitne plany.