Przyznano pierwsze nominacje do III edycji PNIR

 Przyznano pierwsze nominacje do III edycji PNIR

Pierwsze przedsiębiorstwa, firmy oraz instytucje naukowe zostały już wyróżnione nominacją do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju.

Jest to ogólnopolskie wyróżnienie doceniające samorządy, podległe im spółki oraz przedsiębiorstwa, które przez swoje nowatorskie inwestycje i rozwiązania, przykładają się do zrównoważonego rozwoju.

Drugą grupą są uczelnie, jednostki naukowe, ośrodki, instytucje i przedsiębiorstwa realizujące innowacyjne projekty. Wszystkie te podmioty charakteryzuje nowatorskość, zaangażowanie w działania oraz rozwój działalności.

Trzecia edycja Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju objęta patronatem prezes Urzędu Patentowego Przeczypospolitej Polskiej, dr Alicji Adamczak rozpoczęła się w listopadzie 2017 roku. Inicjatorem i organizatorem jest Centrum Inteligentnego Rozwoju.

Nominacja do tego prestiżowego wyróżnienia skupia się na trzech segmentach: nauce, biznesie i samorządzie.

Już wkrótce nastąpią pierwsze rozstrzygnięcia podmiotów nominowanych, wtedy też poznamy pierwszych laureatów III edycji PNIR.

Wszystkich zainteresowanych staraniem się o uzyskanie nagrody w trzeciej edycji Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju prosimy o kontakt z redakcją rzeczo.pl, która jest partnerem medialnym nagrody lub z biurem organizatora wydarzenia.