Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2017 – dołącz do największych innowatorów

 Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2017 – dołącz do największych innowatorów

Forum Inteligentnego Rozwoju zwieńczy Gala Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, prestiżowego wyróżnienia dla podmiotów cechujących się największym stopniem innowacyjności.

Inicjatorem nagrody jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Partnerem medialnym wyróżnienia jest sekcja „Rzecz o Innowacjach”. Partnerem merytorycznym nagrody jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju działające przy Politechnice Śląskiej.

Skład kapituły:
– dr hab. Aleksandra Kuzior, prof. nzw. w Pol. Śl. – prezes zarządu Śląskiego Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju, kierownik Katedry Stosowanych Nauk Społecznych Politechniki Śląskiej

– prof. dr hab. Andrzej Kiepas – Dyrektor Instytut Filozofii Uniwersytetu Śląskiego

– dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. nzw. w Pol. Śl – Prodziekan ds. Nauki Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej

– dr hab. Agata Chudzicka-Czupała, prof. Uniwersytetu SWPS

– dr inż. Janusz Karwot – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku

Wybór laureatów odbywa się w oparciu o realizowane przez dany podmiot projekty i inwestycje z wykorzystaniem funduszy unijnych, krajowych, jak i z budżetu własnego. Pod uwagę brana jest również dbałość o sferę badawczo-rozwojową oraz wpływ na rozwój regionu i lokalnej społeczności. Dane uwzględniane przy końcowych rozstrzygnięciach pochodzą z ankiet weryfikacyjnych – przesłanych przez nominowane podmioty. Przy wyborze laureatów organizator kieruje się również kwestią dotarcia z projektem do jak najszerszego grona opinii publicznej.

Oficjalne wręczenie nagród laureatom kolejnej edycji będzie miało miejsce podczas uroczystej gali w czasie II Forum Inteligentnego Rozwoju.

Zgłoś swój udział do II edycji Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju!
Realizujesz nowatorski projekt? Wzmacniasz potencjał gospodarczy swojego regionu? Zgłoś się do drugiej edycji Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju i opisz swoje działania na łamach sekcji „Rzecz o Innowacjach” w Rzeczpospolitej i Pulsie Biznesu.

Zadzwoń lub napisz: 32 307 27 30, redakcja@rzeczo.pl