Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju

 Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju

Dla nas – przedstawicieli Centrum Inteligentnego Rozwoju – ten rok jest wyjątkowy – jubileusz piątych edycji organizowanych przez nas inicjatyw Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju oraz Forum Inteligentnego Rozwoju. Przez ten czas z corocznego wydarzenia wspólnie z Państwem stworzyliśmy społeczność Liderów inteligentnego rozwoju. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że to inspirujące grono stanowi główną wartość i motor napędowy naszych inicjatyw. Piąta edycja to okazja do podsumowań ale i realizacji nowych pomysłów i projektów.

Odznaczenie „Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju”

„Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju” to wyjątkowe, jubileuszowe odznaczenie będące podsumowaniem pięcioletniej organizacji Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, do którego nominowani zostaną tylko wybrani laureaci tej nagrody z lat 2016-2019 oraz Laureaci innych wyróżnień, skupionych wokół tematyki innowacji lub inwestycji.

Podczas dotychczasowych edycji nagrody przeanalizowaliśmy setki tysięcy projektów, starannie wybierając wąskie grono wyróżnionych. Teraz czas na podsumowania. To odznaczenie wyróżnienie trafi do najbardziej wybitnych osób i organizacji wyznaczających trendy inteligentnego i zrównoważonego rozwoju.