speaker-photo

Tatiana Karczewska

MBA Dyrektor Zarządzajacy, Schraner Polska Sp. z o.o.

Doświadczony i skuteczny manager w zarządzaniu przedsiębiorstwami produkcyjnymi w środowisku międzynarodowym, pracowała m.in. dla  BSH Bosch Siemens Husgerӓte, i  Saint Gobain Abrasives. Od ponad 10 lat związana z przemysłem ciężkim. Obecnie pełni rolę Dyrektora Zarządzającego kuźni matrycowej Schraner Polska umacniając pozycje firmy na europejskich rynkach oraz wdrażając najnowsze technologie. Pełnomocnik Zarządu  Związku Kuźni Polskich ds. członkowskich , aktywny reprezentant kuźni polskich na forum Euroforge.

Tatiana Karczewska jest absolwentką studiów Executive MBA University of Illinois at Urbana –Champaign, Wydziału Zarządzania UW oraz Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ.

Prywatnie pasjonatka aktywnego i zdrowego stylu życia, narciarstwa i podróży, również tych kulinarnych.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
17:40–18:40

Innowacje w przemyśle ciężkim – Schraner Polska Sp. z o.o.

Tematyka poruszana podczas debaty, związana będzie z możliwościami implementacji w przemyśle ciężkim innowacyjnych rozwiązań produktowych i procesowych na skalę nie tylko ogólnopolską. Przedstawione zostaną rozwiązania znacznie wyprzedzającą rodzime innowację np. w obszarze automatyzacji m.in. kuźni matrycowych. Eksperci przedstawią najciekawsze przykłady innowacyjnych rozwiązań w polskich przedsiębiorstwach. Jak kształtuje się relacja współpracy nauki z przemysłem ciężki? Na te i na szereg innych pytań, udzielą inspirujących odpowiedzi eksperci biorący udział w debacie.

 

Udział weźmie:

 

Prof. Konrad Trzonkowski, Dyrektor Zarządzający, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.
Tatiana Karczewska, MBA Dyrektor Zarządzajacy, Schraner Polska Sp. z o.o.
Dr hab. inż. Marek Hawryluk, prof. PWR, Adiunkt, Politechnika Wrocławska
Bartosz Dąbal, Dyrektor Produkcji, PGO S.A. Pioma-Odlewnia Oddział w Piotrkowie Trybunalskim

 

Moderator:

 

Rafał Kunaszyk, Prezes, Eurokreator S.C.