speaker-photo

lek. med. Daniel Kozyra

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Specjalista Rehabilitacji Medycznej

Daniel Kozyra ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi w 1986 r. Specjalizację I stopnia z ortopedii i traumatologii uzyskał w 1994 r. w Centralnym Szpitalu Klinicznym WAM w Warszawie oraz w 1998 r. specjalizację II stopnia z rehabilitacji medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Wojskowym Szpitalu w Krakowie i Centrum Rehabilitacji STOCER im. Mariana Weissa w Konstancinie. Od 2010 r. dr Daniel Kozyra prowadzi klinikę ortopedyczną w Warszawie. W ciągu swojej praktyki lekarskiej kierował m.in. oddziałem ortopedii i rehabilitacji dziecięcej w Konstancinie i specjalistyczną prywatną praktyką lekarską ortopedyczno–rehabilitacyjną dla dzieci i dorosłych w Górze Kalwarii. Od blisko 25 lat zajmuje się ortopedią i stale podnosi swoje kwalifikacje oraz umiejętności diagnostyczno-lecznicze w prowadzeniu pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu. Dr Kozyra uzyskał wiele prestiżowych dyplomów, ukończył specjalistyczne kursy, jest członkiem licznych konferencjii, sympozjów i kongresów naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego-Traumatologicznego, Polskiego Towarzystwa Rehabilitacyjnego i Wojskowej Izby Lekarskiej.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
18.00-18.30

Power Speech: OrthoNail implant śródszpikowy do aktywnego wydłużania kończyn

OrthoNail to opatentowany przez spółkę Orthoget gwóźdź śródszpikowy z unikatowym hybrydowym mechanizmem magneto-mechanicznym, pozwalającym na precyzyjne wydłużanie kości długich. Stanowi on nowatorskie rozwiązanie dla ortopedii, pozwalające na kompleksową terapię asymetrii oraz niedostatecznej długości kończyn dolnych, wraz ze stałym dostępem do monitoringu wzrostu kości.

 

Udział weźmie:

lek. med. Daniel Kozyra, Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Specjalista Rehabilitacji Medycznej, Orthoget sp. z o.o.