speaker-photo

Dr Damian Andrzejewski

Prezes Zarządu, Platinum Alfa Sp. z o.o.

Absolwent PWr, współzałożyciel i Prezes Zarządu Funduszów ASI oraz Venture Capital. Współdziałając z inwestorami prywatnymi oraz aniołami biznesu, inicjował oraz przeprowadzał procesy negacji umów inwestycyjnych, a także uczestniczył jako ko-inwestor oraz jako Venture Capital przy wyjściach i sprzedaży udziałów/akcji dla poszczególnych inwestycji. Brał udział w pozyskiwaniu rund finansowania dla innowacyjnych projektów badawczych w kwocie łącznej ponad 50 mln zł. Od pięciu lat związany z Funduszem Platinum Alfa, który w latach 2019 – 2022 dokonał ponad 30 inwestycji w innowacyjne Startupy na wczesnym etapie rozwoju.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
18.00-19.00 8 Forum Inteligentnego Rozwoju

Arena inwestycji

8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023 to miejsce spotkań inwestorów i to właśnie im zostanie poświęcona specjalna konferencja branżowa, w ramach której eksperci poruszą szereg zagadnień pojawiających się w toku procesu inwestycyjnego.

 

Specjaliści z pola inwestycji omówią nie tylko procesy, ale również mechanizmy, które decydują o powodzeniu przedsięwzięcia. W trakcie indywidualnych prezentacji słuchaczom przedstawione zostaną fundusze inwestycyjne i przełomowe inwestycje infrastrukturalne w Polsce.

 

Udział w debacie wezmą:

Dr Damian Andrzejewski, Prezes Zarządu, Platinum Alfa sp. z o.o.
Robert Grygorowicz, Investement Manager, SpeedUp Venture Capital Group
Paweł Gąsior, Dyrektor Inwestycyjny, Vinci SA
„Możliwości finansowania ekspansji zagranicznej polskich przedsiębiorstw przez fundusz Da Gama”

 

Moderator:

Adam Tobojka, Dziennikarz, Redakcja Rzecz o innowacjach