Break&Wash: pralko-suszarki dla stacji benzynowych

 Break&Wash: pralko-suszarki dla stacji benzynowych

Break&Wash to pierwsza firma w Polsce, która oferuje możliwość korzystania z usług prania i suszenia odzieży na stacjach benzynowych i w miejscach obsługi podróżnych.

Pionierskie rozwiązanie na polskim rynku

Break&Wash, jako pierwsza firma w Polsce, oferuje możliwość korzystania z usługi prania i suszenia odzieży w pralko-suszarkach instalowanych na stacjach benzynowych i w miejscach obsługi podróżnych. Rozwiązanie kierowane jest przede wszystkim do kierowców zawodowych, ale również do osób w dłuższej podróży lub przemieszczające się z małymi dziećmi.

Break&Wash planuje rozwój działalności głównie we współpracy ze stacjami benzynowymi, które mają parkingi przystosowane do postoju ciężarówek. Dzięki naszemu rozwiązaniu praca ludzi z branży transportowej stanie się bardziej komfortowa. Naszym celem jest otworzenie 100 oddziałów w najważniejszych punktach logistycznych na terenie Polski w ciągu najbliższych 5 lat oraz nawiązanie współpracy z dużymi koncernami paliwowymi, mówi Iwo Rybacki, Członek Zarządu Grupy Assay.

Udogodnienia oferowane przez spółkę niosą ze sobą korzyści dla każdej z grup zaangażowanych pośrednio w działalność firmy, tj. kierowców, właścicieli firm transportowych oraz stacji benzynowych.

Łańcuch korzyści

Dla kierowców samochodów ciężarowych, którzy nierzadko przebywają poza domem nawet przez kilka tygodni, utrzymanie odzieży w odpowiedniej czystości może być wyzwaniem. Usługa Break&Wash, w prosty i przystępny cenowo sposób ułatwia im życie w trasie.

Instalacja pralko-suszarek na stacji benzynowej to rozszerzenie zakresu ich usług, pomysł na przyciągnięcie potencjalnego klienta oraz zwiększenie dochodów. Osoby, które skorzystają z oferty Break&Wash, spędzą na stacji około godziny. W tym czasie mogą zatankować paliwo, skorzystać z usługi gastronomicznej, czy wziąć prysznic.

Właścicielom firm transportowych, Break&Wash oferuje karty pre-paid. Można je wręczyć pracownikom, jako benefit. Jest to również sposób na spełnienie przez pracodawców wymogów Państwowej Inspekcji Pracy w zakresie zapewnienia pracownikom czystej odzieży roboczej.

Atrakcyjne kosztowo rozwiązanie, które znacząco zwiększa komfort podróży

Obsługa pralko-suszarek Break&Wash jest bardzo prosta. Wystarczy dokonać płatności: gotówką, kartą płatniczą, kartą przedpłaconą przez pracodawcę lub kartą przedpłaconą przez osobę prywatną i wybrać jeden z trzech programów. Usługa prania kosztuje 15 zł, suszenia 8 zł. Obok pralko-suszarek zlokalizowane są automaty vendingowe, w których za 1 zł można zakupić środki piorące. Pranie, w zależności od wybranego programu, trwa od 20 do 45 minut. Proces suszenia zajmuje 20 minut. Użytkownik może korzystać z urządzeń 24h na dobę.

Zaangażowanie w akcje istotne społecznie

Break&Wash jest partnerem akcji charytatywnej #TSLdzieciom. Wszystkie zebrane za pomocą zbiórki i licytacji środki przekazywane są Wiosce Dziecięcej SOS w Karlinie. Miejsce to pozawala osieroconym dzieciom poczuć się bezpiecznie i beztrosko. Firma przekazała na ten cel 5000 zł.