Hannu Pesonen

Hannu Pesonen

Dyrektror Zarządzajcy, SnowTek (Finlandia)

Studiował ekonomię przemysłową. Posiada 15- letnie doświadczenie w dziedzinie najnowocześniejszych technologii dla sportowej aktywności zimowej w halach sportowych oraz systemach naśnieżania. W tym zakresie zajmuje się szeroko pojętym doradztwem i wdrażaniem.

SnowTek to jedna z najbardziej doświadczonych firm tworzących zimowy klimat w pomieszczeniach zamkniętych (IWC) i naśnieżanie niezależne od temperatury otoczenia (TIS). Jest jedyną firmą, która produkuje we własnym zakresie wszystkie systemy potrzebne w halach zimowych.

Hobby: narciarstwo (alpejskie, biegowe, snowboard), żeglarstwo. Posiada uprawnienia instruktora narciarstwa i  trener narciarstwa alpejskiego.

Inteligentne rozwiązania infrastrukturalne i budowlane

Sala Bilardowa - Medical Spa Hotel Lawendowe Termy

Inteligentne rozwiązania coraz częściej pojawiają się w domach Polaków. Nasi eksperci powiedzą, które z nich są najbardziej innowacyjne i godne uwagi, a które zbyt drogie, po to by były opłacalne. Na jakie z nich może pozwolić sobie przeciętny „Kowalski”, tak by nie zrujnować mu domowego budżetu. Częścią panelu będzie także dyskusja o systemie budownictwa i […]

READ MORE