Adam Rozwadowski

Adam Rozwadowski

Założyciel Centrum Medycznego ENEL-MED

Adam Rozwadowski, założyciel i akcjonariusz Centrum Medycznego ENEL-MED. Pełni funkcję Wiceprezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz członka Zarządu Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Prywatnej Służby Zdrowia.

Jest orędownikiem i animatorem nowej filozofii dbania o zdrowie, opartej na regularnej i kompleksowej profilaktyce.

W ciągu blisko ostatnich 25 lat zbudował trzecie pod względem przychodów prywatne centrum medyczne, tworząc dzięki środkom i staraniom własnym ponad 4000 miejsc pracy, ogólnopolską sieć, na którą składają się wieloprofilowe przychodnie i nowoczesne oddziały diagnostyczne (rezonans magnetyczny i/lub tomograf komputerowy) oraz dwa szpitale w Warszawie. W 2003 r. uruchomił pierwszy w Polsce system transmisji obrazu medycznego, który pozwala na jednoczesną współpracę lekarzy specjalistów z wielu oddalonych od siebie ośrodków medycznych.

Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej. W latach 1972-1985 pracował w STOEN. Od 1993 roku, początkowo jako Dyrektor Generalny, następnie jako Prezes, zarządza Centrum Medycznym ENEL-MED. SA.

Jego pasją są podróże, wiejska posiadłość i kulinaria.

Badania i technologie przyszłości – od pomysłu do produktu

Aparthotel "Termy Uniejów"

Gotowi na podróż przez świat badań i technologii przyszłości? Zapraszamy na ekscytującą i wyboistą trasę od pomysłu do gotowego produktu lub usługi, który osiąga sukces gospodarczy. A jak daleka to podróż? Tego i wielu innych fascynujących rzeczy dowiemy się podczas tego panelu dyskusyjnego. Swoimi doświadczeniami podzielą się Ci, którzy już tę drogę mają za sobą […]

READ MORE