Rewolucja w branży magazynowej z wykorzystaniem AI

Sztuczna inteligencja zaskakuje nas swoim rozwojem, a codziennie życie jest pełne możliwości. Dla jednych AI staje się wyzwaniem a inni nie nadążają za jej rozwojem. W codziennych zastosowaniach używamy jej w internecie rzeczy, zakupach online, tłumaczeniach maszynowych czy bezpieczeństwie cybernetycznych.

Na przestrzeni ostatnich lat rynek systemów informatycznych dla biznesu rozwija się bardzo dynamicznie. Coraz więcej firm traktuje nowe technologie oparte na sztucznej inteligencji, jako strategiczny element rozwoju ich biznesów.

Czy słyszeliście o innowacji Pinquark? To innowacyjny i inteligentny system firmy MERITUS SYSTEMY INFORMATYCZNE do zarzadzania magazynem. To system intuicyjny i prosty w obsłudze, a jego charakterystyka i wyjątkowość została doceniona przez organizatorów nagrody wizerunkowej PNIR 2023 – Fundację Forum Inteligentnego Rozwoju!

Firma Meritus została Laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2023 w kategorii Innowacyjne technologie przyszłości za wprowadzenie systemy Pinquark. Dołącza także jako Partner do naszego wydarzenia.

Od ponad 30 lat firma Meritus wyznacza nowe trendy w rozwoju systemów informatycznych i jest zaufanym partnerem dla setek firm z wielu branż. Obecnie produkty i usługi warszawskiej spółki rewolucjonizują rynek usług logistycznych i magazynowych, a ich innowacyjność została doceniona przez wielu klientów.

Magazyny stają się obiektami dynamicznymi, z dedykowaną infrastrukturą i wieloma złożonymi procesami wewnętrznymi, a ostatnie lata przynoszą prawdziwą rewolucję w zarządzaniu gospodarką magazynową. W jednym z 30 minutowych power speechów w ramach programu merytorycznego 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023 – CEO firmy Mateusz Kalinowski zapozna nas z tematyką rewolucji w branży magazynowej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz technologii low code.

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w naszym wydarzeniu i zaprezentowaniem swojego rozwiązania wśród partnerów 8. FIR? Zapraszamy do kontaktu z działem organizacyjnym oraz Dyrektor Fundacji Forum Inteligentnego Rozwoju Martą Pomietlorz-Loską.

www.irforum.pl