Znamienici goście i prestiżowe nagrody

Nagrody

Stań się laureatem prestiżowych nagród

Jesteście gotowi na wielką dawkę inspiracji i pozytywnej energii? Bo my intensywnie przygotowujemy się do 9. edycji wyjątkowego wydarzenia – Forum Inteligentnego Rozwoju w Gdańsku!

Już teraz czujemy zapach sukcesu i innowacyjnych pomysłów unoszący się w powietrzu. Znamienici goście, speakerzy i debaty eksperckie! Przed nami wielkie wydarzenie, które promuje badania naukowe, innowacje technologiczne i społeczne, projekty rozwojowe oraz niezwykłych innowatorów z różnych dziedzin.

Przyszłość należy do odważnych i kreatywnych

Jeśli jesteś jednym z tych kreatywnych umysłów, które mają odwagę realizować i eksponować swoje pomysły, to mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury do nagród, które nie tylko podkreślą Twoje osiągnięcia, ale również zainspirują innych do działania.

Czekamy na Ciebie, bo przecież przyszłość należy do tych, którzy wierzą, że warto promować swoje projekty i wzmacniać markę osobistą. Wystarczy jeden krok, aby być częścią tego niesamowitego wydarzenia.

Skontaktuj się z nami, aby zgłosić swoją kandydaturę.

Zadzwoń i przedstaw swoje osiągnięcia, a nasi specjaliści przeanalizują Twoje osiągnięcia i nominują Cię do odpowiedniej nagrody. 

Zgłoś swoją kandydaturę!

Zadzwoń, odpowiemy na każde Twoje pytanie!
+48 32 307 22 42

Nagrody przyznawane podczas Forum Inteligentnego Rozwoju

Masz pytania?

Odbierz nagrodę z rąk gwiazdy wieczoru, Macieja Kurzajewskiego!
Stań się częścią Forum Inteligentnego Rozwoju!

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń tel.: +48 32 307 22 42