Wypromuj się w specjalnym dziale Forbes

Forbes

Promujemy i wspieramy innowacje!  Już niedługo na łamach najbardziej prestiżowego magazynu biznesowego Forbes pojawi się specjalny dział poświęcony tematyce nauki i biznesu. Sekcja „Rzecz o Innowacjach”, współtworzona przez naszych redaktorów, będzie stanowiła doskonałą platformę do promocji nowatorskich rozwiązań oraz przedstawienia dokonań naukowych i biznesowych.

To właśnie tutaj znajdą się nominowani i Laureaci 9. edycji Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju 2024: Lider Inteligentnego Rozwoju czy Naukowiec Przyszłości.

Dzięki nam, na łamach sekcji „Rzecz o Innowacjach” będzie możliwość prezentacji swoich osiągnięć, bowiem posiadamy wyłączność do publikacji w tym dziale.

Biznesowy sukces i innowacyjne rozwiązania

Publikacja w magazynie Forbes może otworzyć nowe możliwości zawodowe i biznesowe, a także przyczynić się do wzmocnienia współpracy między innowatorami z sektora biznesu i nauki. Treści w dziale będą wzbogacone komentarzami i opiniami ekspertów, co dodatkowo podniesie wartość prezentowanych informacji.

Jest to doskonała okazja dla każdego, do przedstawienia swojej sylwetki oraz pochwalenia się dotychczasowymi osiągnięciami. Dodatkowo, publikacja na kartach „Nauka i Biznes” może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności oraz prestiżu w branży.

Nowe możliwości zawodowe i biznesowe

Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, ciekawymi informacjami czy wartościowymi badaniami, zgłoś się do nas. To idealna szansa, by pokazać światu swoje innowacyjne pomysły i wziąć udział w procesie nominacji Laureatów Nagród FIR. Nie czekaj – zgłoś się już teraz, by zaistnieć na łamach magazynu Forbes! Zapraszamy.

Forbes — miesięcznik gospodarczy skierowany przede wszystkim do menedżerów średniego i wyższego szczebla, biznesmenów, osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy, ale również do inwestorów poszukujących niestandardowych możliwości pomnażania kapitału za pomocą oryginalnych strategii inwestycyjnych.

Przeczytaj też artykuł „Nowa generacja materiałów ogniotrwałych dla przemysłu miedziowego – Abstrakt Dr inż. I. Jastrzębska” >