Wejdź z nami w świat WE LOVE R&D!

W każdy piątek zapraszamy na podcasty związane z Kampanią – We Love R&D!

Podcasty rozwijają się niezwykle dynamicznie, przede wszystkim z uwagi na komfort odbiorcy w przyjmowaniu tak przedstawionych treści. Przekaz w takiej formie może być odbierany podczas wielu czynności np. jazdy samochodem, czy pociągiem. Wychodzimy naprzeciw naszym odbiorcom! 

Przejdźmy do Kampanii Społecznej We Love R&D

Idea skupia się na wywołaniu zmian, postaw naukowców/innowatorów/inwestorów/młodzieży i ogółu społeczeństwa wobec problemów społecznych takich jak, ograniczony dostęp do wyników działalności polskich uczonych, ograniczona świadomość społeczeństwa na temat polskiej nauki, negatywne postawy w podejściu do promocji nauki, czy brak potrzeby komercjalizacji wyników badań dla dobra obywateli.

We Love R&D podcast zmieni świadomość w temacie „szufladkowania” własnych wyników badań, a także innowacyjnych działań. Spójrzmy w przyszłość razem z We Love R&D!

Firmą odpowiedzialną za realizację podcastów jest R&D PROMOTION, we współpracy z Centrum Inteligentnego Rozwoju. Prowadzącym podcast jest Sebastian Wach (dziennikarz Rzecz o Innowacjach), a jego pierwszym gościem Marta Pomietlorz-Loska (koordynator kampanii We Love R&D)!

Zapraszamy do subskrybowania naszego soundclouda.

Kliknij tutaj, aby posłuchać!

Do usłyszenia!

Regulamin forum

FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2021