W blasku fleszy i prestiżu, czyli Gala Nagród Centrum Inteligentnego Rozwoju oraz Finały Konkursów: Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2021 oraz Innomare. Wyjątkowe spotkanie inspirujących ludzi!

Szósta edycja Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, a także pierwsza edycja Nagrody „Naukowiec Przyszłości” na finiszu. Do 10 września poznamy wszystkich Laureatów, a 28 września spotkamy się z nimi na uroczystej Gali połączonej z bankietem i koncertem – Gali stanowiącej najbardziej prestiżowy i kulminacyjny punkt każdej edycji Forum Inteligentnego Rozwoju. W blasku fleszy nagrodzimy statuetkami i certyfikatami osoby i organizacje, które wytyczają najbardziej efektywną ścieżkę między pomysłem a sukcesem rynkowym.

Naukowcy, przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele administracji rządowej w jednym miejscu, w tym samym czasie, odbiorą zasłużone gratulacje w towarzystwie publiki składającej się z kilkuset gości – innowatorów, liderów branżowych, osób zasłużonych dla inteligentnego rozwoju.

Po raz pierwszy Gala Nagród Centrum Inteligentnego Rozwoju będzie połączona z finałamikonkursów organizowanych przez Województwo Kujawsko-Pomorskie i Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego – czyli odpowiednio „Innowacyjna Marka Regionu InnoMaRe” oraz „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw”.

Chcesz uczestniczyć w gali, a w jej trakcie nawiązać ciekawe kontakty. Nie czekaj, zostałyostatnie miejsca!

Więcej informacji o Polskiej Nagrodzie Inteligentnego Rozwoju i Nagrodzie Naukowiec Przyszłości:

https://irforum.pl/nagroda/

http://naukowiecprzyszlosci.pl/

Regulamin forum

FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2021