VEDACO – ergonomia przyszłości

VEDACO – specjalizuje się w realizacji projektów B+R z zakresu szeroko rozumianej ergonomii. Realizuje je w oparciu o metodologię design thinking, której celem jest wspólne z klientem poszukiwanie wartości. Posiada patenty oraz know-how do prowadzania projektów w obszarze nowych technologii. Sukces zapewnia doświadczony zespół ekspertów.

To zespół projektantów, konstruktorów, elektroników, programistów, analityków finansowych, specjalistów od biznesu, którego celem jest tworzenie produktów jak najbardziej przemyślanych i dopracowanych, zarówno pod względem biznesowym, wzorniczym jak i funkcjonalnym. Firma Vedaco jest w pełni przygotowany do realizacji projektów B+R i posiada kadrę, która gwarantuje przeprowadzenie projektu z sukcesem.

Prelegentem podczas 8. FIR z ramienia firmy będzie Rafał Piłat.

To doświadczonym konstruktor od 2004. Założyciel biura wzorniczego Mindsailors. Stworzył kilkadziesiąt projektów z zakresu elektroniki konsumenckiej, telemedycyny, przemysłu 4.0 i transportu. Projekty były nagradzane na arenie międzynarodowej, m.in. 4-krotnie wyróżnieniem iF Product Design (złotym w 2014), nagrodami Dobry Wzór, Design & Innovation Gold Award, Design Price. Posiada umiejętności projektowania parametrycznego. Dobrze zna technologie produkcji wysoko i niskonakładowej oraz prototypowania w Europie i Azji.

Zapraszamy na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. www.irforum.pl