Temat konferencji branżowej: Energooszczędne i inteligentne budownictwo

Do 8. Edycji Forum Inteligentnego Rozwoju pozostało już tylko siedem miesięcy. Przedstawiamy tematykę naszego wydarzenia

#DrogadoUniejowa23
Energooszczędne i inteligentne budownictwo

Aktualne trendy obowiązujące w budownictwie stawiają na efektywność energetyczną powstających budynków. Ma to związek z rosnącą świadomością odnośnie ochrony środowiska, jak również z trwającą transformacją energetyczną. Technologia podsuwa nam coraz więcej ciekawych rozwiązań, których celem jest zoptymalizowane zarządzanie energią.

Debata poświęcona tematyce piątej Krajowej Inteligentnej Specjalizacji (KIS), podczas której praktycy i eksperci z branży energetycznej będą dyskutować między innymi o: zintegrowanych systemach energetycznych w budynkach, materiałach i technologiach wykorzystywanych w branży budowlanej, zintegrowanym projektowaniu.

Czy firmy zajmujące się budownictwem w Polsce wpisują się w trendy energooszczędności? Jakie postępy w tym kierunku wyznacza nauka? O tych aspektach i wielu innych, które przedstawią nam obraz inteligentnego budownictwa będziemy rozmawiali na Forum w Uniejowie.

Prezentacja innowacyjnych projektów i unikatowych rozwiązań wpisujących się w trendy energooszczędnego i inteligentnego budownictwa. Wystąpienia przedstawicieli środowiska biznesowego, naukowego i przedstawicieli instytucji rządowych oraz samorządów.

Zaprezentują się m.in.:

Szymon Liszka, Prezes Zarządu, Fundacja Efektywnego Wykorzystywania Energii 
Dr hab. inż. Magdalena Wdowin, prof. Instytutu, Zastępca Dyrektora Instytutu ds. Naukowych, Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią – Polska Akademia Nauk
Paweł Siwiński, Dyrektor ds. Rozwoju, Ultrapur Sp. z o.o.

Zapraszamy na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. www.irforum.pl