Tomasz Kołodziejak

Tomasz Kołodziejak

Manager, Samsung Research America

Przedsiębiorca od wielu lat zamieszkały w Dolinie Krzemowej. Obecnie menedżer zajmujący sie tworzeniem strategii dla nowych technologii w Samsungu (Samsung Research America) w San Francisco/Bay area. Wcześniej współzałożyciel dwóch firm w obszarze IOT, które otrzymały finansowanie od prestizowych akceleratorow Stanford StartX oraz UC Berkeley Skydeck. Specjalizuje się w obszarze wdrażania nowych technologii poprzez małe przedsiębiorstwa lub w formie projektów dla dużych korporacji.

Od 2013-go roku wykładowca (adjunct Professor) na Kalifornijskim uniwersytecie Stanowym (San Jose State University) College of Business, School of Global Innovation and Leadership, gdzie wykładał przedmioty na temat przedsiębiorczości (starting new ventures). Sędzia na corocznym konkursie Silicon Valley Business Plan Competition (SVBPC).

Gra o przyszłość czyli wizjonerzy, wynalazcy, naukowcy, biznesmeni razem czy osobno

Sale 1,2,3

Debata finałowa IV Forum Inteligentnego Rozwoju, która ma dać odpowiedź na kluczowe pytania – jak biznes i nauka powinny współpracować, aby maksymalizować szanse na sukces rynkowy? W dyskusji głos zabiorą uznane autorytety w dziedzinie nauki oraz przedsiębiorcy i inwestorzy mogący się pochwalić osiągnięciami we wdrażaniu innowacji na rynkach gospodarczych. Zapraszamy do udziału w finale wydarzenia.

Debata
READ MORE

Innovating in Silicon Valley – a journey from idea to product

Sale 2,3

Odsłonięcie kulis  ekosystemu inwestycyjnego w Dolinie Krzemowej (VC, anioły biznesu, korporacje, akceleratory). Tomasz Kołodziejak zaprezentuje także programy dla startupów oraz ideę pretotypowania i jej wpływ na prototypowanie.

Power speech
READ MORE