Przemysław Rozmysłowicz

Przemysław Rozmysłowicz

Konstruktor, Elimen Group

Konstruktor z doświadczeniem w realizacji projektów wdrożeniowych i badawczo-rozwojowych w zakresie elektrycznej mobilności. W ramach działalności Elimen Group Odpowiada za nadzór nad spółkami realizującymi projekty systemów magazynowania energii, napędów elektrycznych oraz systemów szybkiego ładowania. Posiada kompetencje w zakresie RoIC, Six Sigma, Lean Manufacturing. Z sukcesem przewodził projektom B+R oraz wdrożeniom z zakresu elektrycznej mobilności: napęd do elektrycznej taksówki ECOCAR.

Czy emocjonujący rallycross rozwinie polską elektromobilność?

Sala 3

Od rallycrossu do pojazdu komunalnego: rzeczywistość czy anegdota branżowa? Na to pytanie odpowiedzą organizatorzy panelu –  reprezentanci marki Elimen Group – odpowiedzialnej za tworzenie licznych projektów elektromobilnych na całym świecie.  Grupa planuje w formie przyspieszonej ewolucji zmieniać polską elektromobilność i trwale odcisnąć obecność naszego kraju na arenie światowej.

Debata
READ MORE

Badania i technologie przyszłości – łańcuchy wartości

Sala 2

Jakie ogniwa spajają świat innowacji i inwestorów? W jaki sposób wygląda sekwencja działań podejmowanych przez wynalazców do stworzenia finalnego produktu, który osiągnie sukces rynkowy? Jakie korzyści z sztucznej inteligencji mogą czerpać przedsiębiorcy i naukowcy, jednocześnie zwiększając poziom zaufania i szanując wartości etyczne?

Debata
READ MORE