Łukasz Blichewicz

Łukasz Blichewicz

Prezes Grupy Assay

W ramach działalności Grupy Assay pełni funkcję Prezesa Zarządu. Odpowiedzialny za prowadzenie projektów związanych z doradztwem gospodarczym, audytami i badaniami rynku. Prowadzi komitet sterujący, który ocenia perspektywiczność projektów start-upowych. Aktywnie uczestniczy w selekcji przedsięwzięć wymagających dofinansowania oraz procesie wyceny przedsiębiorstw. Przez 7 lat pracował w sektorze korporacyjnym, pełniąc przez ten czas rozmaite funkcje kierownicze i uczestnicząc w projektach optymalizacji kosztów i procesów. Ukończył studia z zakresu zarządzania, realizując dwie specjalizacje — finanse i marketing strategiczny.

Preludium Innowacji: Prosto do rozwoju gospodarki

Czy emocjonujący rallycross rozwinie polską elektromobilność?

Aparthotel "Termy Uniejów"

Od rallycrossu do pojazdu komunalnego: rzeczywistość czy anegdota branżowa? Na to pytanie odpowiedzą organizatorzy panelu –  reprezentanci marki Elimen Group – odpowiedzialnej za tworzenie licznych projektów elektromobilnych na całym świecie.  Grupa planuje w formie przyspieszonej ewolucji zmieniać polską elektromobilność i trwale odcisnąć obecność naszego kraju na arenie światowej.

READ MORE

Efektywne partnerstwo dla innowacji – ścieżki współpracy

Aparthotel "Termy Uniejów"

Współpraca Biznesu z nauką przynosi pierwsze sukcesy. Nadal jednak dużo niezrozumienia po obu stronach wynikającego z braku świadomości potrzeb drugiej strony, budowania partnerstwa, a nie modelu “zamawiający” i “odbiorca usług”, ograniczonych form współpracy i krótkotrwałych projektów nastawionych na szybki sukces.

READ MORE