Ewa Małgorzata Wiertelak

Ewa Małgorzata Wiertelak

Prezes Zarządu oraz właścicielka marki MEDORA Sp. z o.o.

Z branżą medyczną związana od blisko 18 lat. W 2006 roku stworzyła firmę MEDORA, która jest liderem w dziedzinie ubrań medycznych. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i projektach charytatywnych. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów
z sektora służby zdrowia – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki&nbz branży medycyny estetycznej oraz  stomatologii.

MEDORA otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody na rynku odzieży medycznej. W styczniu 2019 roku przyznano brandowi nagrodę „Kobieca Marka Roku”, a sama Pani Ewa otrzymała wiele nominacji w takich plebiscytach jak: „Osobowość Roku 2019” Gazety Wrocławskiej, „Lider Ochrony Zdrowia 2019”, „Gwiazdy Biznesu 2019” Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego. Książką „50 wpływowych kobiet biznesu” magazynu Businesswoman & Life wydaną 14 czerwca 2019 roku Pani Prezes zasiliła szeregi kobiet, które w znaczący sposób mają wpływ na rozwój polskiej gospodarki.

Prywatnie Pani Ewa to spełniona żona i matka trójki dzieci. W wolnym czasie uwielbia słuchać muzyki klasycznej i czytać książki. Jej życiowa dewiza brzmi: „Tylko w ciemności możesz zobaczyć gwiazdy” M. Luter King.

Badania i technologie przyszłości – od pomysłu do produktu

Sala 1

Gotowi na podróż przez świat badań i technologii przyszłości? Zapraszamy na ekscytującą i wyboistą trasę od pomysłu do gotowego produktu lub usługi, który osiąga sukces gospodarczy. A jak daleka to podróż? Tego i wielu innych fascynujących rzeczy dowiemy się podczas tego panelu dyskusyjnego. Swoimi doświadczeniami podzielą się Ci, którzy już tę drogę mają za sobą […]

Debata
READ MORE

Gala Liderów Inteligentnego Rozwoju 2019

Sala 1

Wręczenie Nagród głównych w poszczególnych kategoriach czwartej edycji Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju. Podczas tej uroczystości wręczone zostaną także nagrody honorowe dla najbardziej wybitnych osobowości działających na rzecz zrównoważonego i inteligentnego rozwoju.

READ MORE