speaker-photo

Sylwia Wańska

Prezes Zarządu, Chmielna WWC Development sp. z o.o.

Założycielka, dyrektor zarządzająca i udziałowiec kilku spółek branży deweloperskiej, wyspecjalizowanych  w  modernizacjach, konserwacjach i rewitalizacjach kamienic będących pod ochroną konserwatorską.

Z wykształcenia psycholog międzykulturowy, z zamiłowania – entuzjastka zabytków i architektury. Swoje doświadczenia zebrane podczas licznych podróży, zmysł estetyczny oraz niesłabnące zainteresowanie zabytkami,   stara się z pasją wykorzystywać w zarządzaniu zespołami wysokiej klasy specjalistów, doprowadzając kolejne zrujnowane budynki o znaczącej wartości historycznej, naukowej i architektonicznej,  do  przywrócenia ich pierwotnego piękna i charakteru.

W 2021 roku jako jedyna kobieta z branży nieruchomości została nominowana do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu przyznawanej przez Business Centre Club, a  w  2022 roku  nominowana do nagrody Top Woman i Real Estate w kategorii Projekt Management.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
16.50-17.50 8 Forum Inteligentnego Rozwoju

Siła kobiet w biznesie

Inspirująca konferencja branżowa, poświęcona silnym i niezależnym kobietom ze świata biznesu, w której udział wezmą przedstawicielki rozmaitych sektorów polskiej gospodarki. Mentoring w biznesie, osobowości medialne, przedstawicielki instytucji działających na rzecz rozwoju kobiet – ekspertki z tych dziedzin zaprezentują swoje doświadczenia biznesowe w trakcie 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023.

 

Tętniąca życiem debata, omawiająca sens działań kobiet, ukazująca holistyczne podejście do prowadzenia biznesu, nie zamykając się wyłącznie na organizację, a stawiając na jednostkę i jej rozwój.

 

Udział w debacie wezmą:

Joanna Rułkowska, Redaktor Naczelna, Portal Prawo Mamy
Anna Cieciórska, Anielskie Ciastka Anna Cieciórska
Joanna Łożyńska, Nauczycielka nowoczesnej duchowości i prawa przyciągania
Sylwia Wańska, Prezes Zarządu, Chmielna WWC sp. z o.o.

 

Moderator:

Agnieszka Kozińska, Dyrektorka, Przystanek Otwartej Kultury w Sosnowcu