speaker-photo

Sebastian Walerysiak

Prezes Zarządu, Viessmann Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów MBA w Wyższej Szkole Handlu i Prawa Łazarskiego w Warszawie. Z firmą Viessmann związany od ponad 20 lat, czyli od początku swojej ścieżki zawodowej. W trakcie kariery zawodowej w Viessmann, miał krótką przerwę: w latach 2009-2010 w Funduszu Inwestycyjnym Mistral S.A pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Projektami Biznesowymi, a następnie był prezesem zarządu firmy Giełda Wschodnia S.A. Wyrazem uznania dla kompetencji managerskich oraz dużego doświadczenia w branży grzewczej, było powołanie na stanowisko prezesa zarządu firmy Viessmann w 2011 roku.

Jego indywidualne osiągnięcia, efektywne zarządzanie, wieloletni wkład w rozwój firmy, intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw zostały trzykrotnie wyróżnione i nagrodzone tytułem Osobowość Branży (lata 2017 -2019).

Pytany o swój największy sukces, odpowiada, że jest to umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i szacunku. Prywatnie pasjonuje się nowinkami technologicznymi, zwłaszcza w zakresie motoryzacji. Wielki entuzjasta tenisa ziemnego oraz zimowych dyscyplin sportowych. Dumny ojciec dwóch synów.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
16.00-17.50 28 września 2021 r

Scena otwarta: Innowacje i transfer technologii szansą na sukces Polskiej nauki, biznesu i samorządu

Blok tematyczny na dwóch scenach „Wizjonerzy biznesu i samorządu – od innowacji do rynkowego sukcesu” i „Tech Science” – poświęcony „technologiom przyszłości”, które mają szansę wpłynąć na poprawę standardu życia ludzi i rozwój gospodarki. Na scenie wystąpią ludzie z wizją na przyszłość – prezentując projekty, które mogą wpłynąć lokalnie lub globalnie na inteligentny rozwój w konkretnych dziedzinach.
Wizjonerzy biznesu i samorządu – od innowacji do rynkowego sukcesu.