speaker-photo

Rafał Orlicki

Pomysłodawca i współzałożyciel, CEO, Meetlify

Urodzony w roku 1980 w Krakowie. W swojej karierze: Prezes Zarządu Alvernia Action, Krakowski Komisarz Filmowy, Szef Regionalnego Funduszu Filmowego w Krakowie, Zastępca Dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego, Przewodniczący Sekcji Regionalnych Funduszy Filmowych przy Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych, współzałożyciel i Komisarz Polskiej Komisji Filmowej, twórca strategicznego projektu Małopolska. Film Region, ekspert transeuropejskiego projektu Euroscreen, konsultant Polskiej Organizacji Turystycznej ds. rynku filmowego, wykładowca akademicki, członek European Film Commissioners Network (EUFCN), Association of International Film Commissioners (AFCI) oraz Association of Regionalne Fundusze Filmowe w Europie (Cine-regio). 

Producent i koproducent kilkudziesięciu projektów audiowizualnych oraz kilkuset MICE, projektów eventowych, festiwali, koncertów, wystaw i wydarzeń specjalnych, w tym: Światowych Dni Młodzieży w Krakowie (producent wydarzeń centralnych w Brzegach), Forum Ekonomicznego w Krynicy (producent Pawilon Małopolski i Strefa Kraków), Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Polsce (producent recepcji w Krakowie), producent pawilonów recepcyjnych Małopolski w ramach targów i festiwali filmowych w Berlinie (Berlinale), Cannes (Festiwal Filmowy w Cannes), Wenecji (Venice Film Festival), Toronto (Toronto Independent Film Festival) oraz w Indiach (GOA Film Bazaar). 

Doświadczenie w zarządzaniu i rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków publicznych. 

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
16:30 - 17:00 8 Forum Inteligentnego Rozwoju

Power Speech: Dlaczego AI nie będzie "networkować"? Relacja człowiek - technologia w spotkaniach B2B

Czy AI jest w stanie zastąpić szereg interakcji i emocji między ludźmi? Czy networking można umiejętnie wesprzeć technologią nie tracąc wartości wynikających z relacji międzyludzkich, emocji i zaangażowania w prowadzeniu działań biznesowych? Być może odpowiedź mamy w zasięgu ręki...

 

Udział weźmie:

 

Rafał Orlicki, Pomysłodawca i współzałożyciel, CEO, Meetlify sp. z o.o.