speaker-photo

Paweł Bednarek

Prezes Zarządu Columbus Elite S.A.

Przedsiębiorca i ekspert w budowaniu efektywnych organizacji sprzedażowych. Absolwent Warszawskiej Szkoły Zarządzania, od ponad 15 lat angażuje się w rozwój firm rynkach krajowych i międzynarodowych. W 2019 roku został współzałożycielem i prezesem zarządu Columbus Elite S.A., spółki, która jest liderem w dystrybucji produktów odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Wraz z Rafałem Kołłątajem stworzył największą organizację sprzedażową branży OZE w Polsce. Głównym obszarem działalności Columbus Elite jest dystrybucja kompleksowych usług i produktów dla klientów indywidualnych oraz firm. W ofercie produktowej znajdziemy panele fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła.

Dzięki unikalnym rozwiązaniom systemowym i szkoleniowym, zarządzana przez niego spółka Columbus Elite wypłaciła ponad 200 mln zł prowizji w swoją sieć sprzedażową, a wartość sprzedanych produktów przekroczyła miliard złotych.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
14.10-16.10 Agenda Olivia Star SALA GDAŃSK

„Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiadają na potrzeby społeczeństwa” – część II

Dyskusja o tym co tu i teraz, ale także stawienie czoła wyzwaniom bliższej i dalszej przyszłości.

Druga odsłona panelu tematycznego „Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiadają na potrzeby społeczeństwa”. To miejsce wymiany doświadczeń i szansa do podzielenia się swoimi wizjami i spostrzeżeniami przez innowatorów.