speaker-photo

Paulina Piskor

Prezeska Contrain Group sp. z o.o.

Prezeska Contrain Group sp. z o.o., Członkini Zarządu Contrain Poland sp. z o.o., Agencji Pracy Tymczasowej i Nowoczesnych Usług HR

Od ponad 6 lat zajmuje się w Contrain tworzeniem i rozwijaniem modeli biznesowych w zakresie dostarczania eksperckich usług w obszarze pracy tymczasowej, delegowania pracowników w ramach swobody świadczenia usług na wspólnym europejskim rynku, a także innych nowoczesnych usług HR. Członkini zwyczajna Europejskiego Instytutu Mobilności Pracy.

Paulina stawia sobie za cel tworzenie środowiska, w którym talenty i kreatywność ludzi pozwalają tworzyć innowacyjne i nowatorskie, a przez to efektywne rozwiązania. Wspiera realizację pracowniczych celów zarówno w kontekście biznesowym, jak i społecznym.

W zeszłym roku Contrain świętowało 25 jubileusz działalności, a w ostatnich latach firma została dwukrotnie wyróżniona nagrodą Diamenty Forbes, HR Dream Team, tytułem Agencji Pracy Przyjaznej Pracownikom oraz 3-cim miejscem w Polsce w konkursie Best of Wellbeing at Work. Contrain regularnie zajmuje czołowe miejsce w kategorii Delegowanie Pracowników w rankingu Polskiego Forum HR.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
16.20-18.20 Agenda Olivia Star SALA GDAŃSK

„Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiadają na potrzeby społeczeństwa” – cz. III

Dyskusja o tym co tu i teraz, ale także stawienie czoła wyzwaniom bliższej i dalszej przyszłości.

Dyskusja o teraźniejszości i przyszłości - zarówno dalszej jak i bliższej. To miejsce wymiany doświadczeń oraz szansa na wypracowanie kolejnych rozwiązań, mogących realnie poprawiać komfort życia każdego z nas.