speaker-photo

Monika Orzechowska

Executive Director OPTA

Współtwórczyni sukcesu firmy OPTA, która dzięki swojej energii, wiedzy i doświadczeniu uczestniczy we wszystkich etapach tworzenia opraw. Odważnie zarządza firmą, przywiązując jednocześnie wagę do atmosfery i dobrych relacji z pracownikami.

W roku 2012 roku firma OPTA z dystrybutora opraw okularowych przekształciła się w ich producenta. Doświadczenie, zdobyte podczas współpracy z salonami optycznymi w Polsce, pozwoliło zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Pierwszą marką tworzoną przez przedsiębiorstwo stało się MASSI EYEWEAR, a zdobyte zaufanie na rynku umożliwiło rozwinięcie oferty o serię produktów Premium – SCARLET OAK.

Współpraca z projektantami umocniła pozycję firmy OPTA jako lidera innowacyjności w branży optycznej. Dzięki temu udało się poszerzyć ofertę marki MASSI EYEWEAR do ośmiu kolekcji, a SCARLET OAK stała się rozpoznawalną marką Premium na rynku.

Kolejne projekty we współpracy z polskim projektantem Bartoszem Pilawskim i firmą Szajna pozwoliły stworzyć unikatową kolekcję opraw.

Wiedza, doświadczenie i rozległa sieć kontaktów biznesowych umożliwiają również pomaganie innym firmom w tworzeniu ich własnych marek okularowych poprzez projekt Eye Design – wsparcie od początkowego pomysłu, przez projektowanie, aż po produkcję i wprowadzenie produktu na rynek.

Firma OPTA odgrywa istotną rolę w poprawie jakości obrazu w otaczającym nas świecie, gdyż aż 80% informacji dociera do mózgu poprzez zmysł wzroku.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
16.20-18.20 Agenda Olivia Star SALA GDAŃSK

„Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiadają na potrzeby społeczeństwa” – cz. III

Dyskusja o tym co tu i teraz, ale także stawienie czoła wyzwaniom bliższej i dalszej przyszłości.

Dyskusja o teraźniejszości i przyszłości - zarówno dalszej jak i bliższej. To miejsce wymiany doświadczeń oraz szansa na wypracowanie kolejnych rozwiązań, mogących realnie poprawiać komfort życia każdego z nas.