speaker-photo

Marta Pomietlorz-Loska

Dyrektor, Forum Inteligentnego Rozwoju
16:30 - 17:30

19 Października 2023 r.

Innowacje muszą wyjść z cienia

Centrum Inteligentnego Rozwoju i Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju zapraszają na debatę inauguracyjną, otwierającą 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. Kongres poświęcony innowatorom w dziedzinach biznesu, nauki i przemysłu rozpoczniemy, podejmując dyskusję nad korzyściami płynącymi z promocji wyników badań wśród opinii publicznej. Misją Forum Inteligentnego Rozwoju i Centrum Inteligentnego Rozwoju jest popularyzacja innowacji, a celem – rozwijanie sieci współpracy między nauką a gospodarką i społeczeństwem, umożliwiające efektywne połączenie i wykorzystanie potencjału naukowców, przedsiębiorców i instytucji samorządowych na rzecz inteligentnego rozwoju. Debata inauguracyjna otwierająca 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023 skoncentruje się na korzyściach, wynikających z popularyzacji prowadzonych przez innowatorów przedsięwzięć.

Co zyskać mogą decydenci innowacji dzięki popularyzacji wyników ich działań? Jaki wpływ na gospodarkę przyszłości ma promocja badań? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci z dziedziny promocji i popularyzacji badań i innowacji.

 

Udział wezmą:

 

Dr Agnieszka Tokaj-Krzewska, Dyrektor Działu Zarządzania Strategicznego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Dr inż. Maciej Gliniak, prof. URK, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Damian Baran, Prezes Zarządu, Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju
Marta Pomietlorz-Loska, Dyrektor, Forum Inteligentnego Rozwoju
Dr hab. Katarzyna Sanak-Kosmowska, prof. UEK, Dyrektorka Programu KSB MBA, Clark Master, Krakowska Szkoła Biznesu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Dr Jacek Stańdo, prof. Uczelni, Politechnika Łódzka

 

Moderator:

 

Rafał Kunaszyk, W-ce Prezes Zarządu, Eurokreator T&C sp. z o. o.