speaker-photo

Maciej Kurzajewski

Dziennikarz

Dziennikarz, dla Widzów Telewizji Polskiej relacjonuje największe wydarzenia sportowe, takie jak Igrzyska Olimpijskie czy piłkarskie czempionaty, na skoczniach narciarskich całego świata towarzyszy naszym Orłom, w teleturnieju Giganci Historii szuka tęgich głów, a na YouTubie jest współautorem wideo podcastu ”Serio?”. Kocha jeść, ale dzięki bieganiu maratonów trzyma formę!

Podczas 9. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju galę prowadzi Maciej Kurzajewski, który wystąpi również na scenie ze swoim Power Speechem mającym na celu przybliżyć umiejętności skutecznej prezentacji i przemawiania przed publicznością.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
20.20-20.50 Agenda Olivia Star SALA GDAŃSK

"Przemów Skutecznie"

9. edycję Forum Inteligentnego Rozwoju poprowadzi Maciej Kurzajewski, który wystąpi na scenie ze swoim Power Speechem mającym na celu przybliżyć umiejętności skutecznej prezentacji i przemawiania przed publicznością.

20.50 Agenda Olivia Star SALA GDAŃSK

9. Gala Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju – Gala Liderów Inteligentnego Rozwoju

Nagradzamy tych, którzy zasługują na rozgłos. Innowacje to rozwiązania od ludzi dla ludzi, należy zatem robić wszystko, by te mogły ujrzeć światło dzienne i jak najszybciej trafić na rynek.

Doceniamy tych, którzy bezpośrednio lub pośrednio zmieniają nasze codzienne życie.

Prowadzący 9. Gali Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju
Maciej Kurzajewski