speaker-photo

Kamila Gębik

CEO, kammedia.pl, CCO, go2nft.pl

CEO KAMMEDIA.PL, CCO GO2NFT, pomysłodawczyni i organizatorka konferencji „Przyszłość e-commerce”, „E-commerce na wodzie” i „Napędzamy e-commerce”.  Autorka książek: „PIĘKNY E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?” i „PRZYSZŁOŚĆ E-COMMERCE dla fashion i beauty”, które wydała jako self-publisher. Druga książka jest pierwszą na świecie publikacją, wydaną również w technologii NFT.

Szkoli, uczestniczy w spotkaniach: live, webinarach i podcastach e-commerce. Laureatka Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2023 w kategorii Kobieta Przyszłości za łączenie wysokich umiejętności organizacyjnych oraz niekonwencjonalnych rozwiązań dla branży e-commerce, a także pozytywne podejście do upowszechniania dotychczasowych wyników przedsięwzięć wśród całego społeczeństwa.

Została nominowana do nagrody gospodarczej Europejskiego Ośrodka Rozwoju Gospodarki 2024 „CHAMPION BIZNESU” za wybieganie myślą w przyszłość, pionierskie projekty, niezwykłe rozwiązania oraz liczne sukcesy, nominowana do tytułu: „Lider Inteligentnego Rozwoju 2024”,Kobieta e-commerce 2023” w kategorii najlepszy start-up roku i „Kobieta e-commerce 2022” w kategorii innowacyjność, została „osobowością miesiąca” serwisu wartoznac.pl. Tworzy artykuły eksperckie do takich magazynów, jak: „Forbes Polska”, „ICAN Managment Review”, „E-commerce & digital marketing”.

Otwarta na współpracę w zakresie: szkoleń, strategii marketingowej, audytu, analizy danych, rekomendacji narzędzi sprzedażowych, certyfikacji produktów fashion & beauty NFT korporacyjnym.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
16.20-18.20 Agenda Olivia Star SALA GDAŃSK

„Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiadają na potrzeby społeczeństwa” – cz. III

Dyskusja o tym co tu i teraz, ale także stawienie czoła wyzwaniom bliższej i dalszej przyszłości.

Dyskusja o teraźniejszości i przyszłości - zarówno dalszej jak i bliższej. To miejsce wymiany doświadczeń oraz szansa na wypracowanie kolejnych rozwiązań, mogących realnie poprawiać komfort życia każdego z nas.

16.10-16.40 8 Forum Inteligentnego Rozwoju

Power Speech: Przyszłość E-commerce Fashion & Beauty i budowanie marki osobistej przy self-publishingu

Kamila Gębik opowie o liczbach, trendach i predykcjach związanych z przyszłością e-commerce, a także co warto stosować aby wyróżnić się na tle konkurencji prowadząc e-biznes. Porozmawiamy o sztucznej inteligencji, rzeczywistości rozszerzonej i jak mogą wyglądać nasze zakupy w 2040 roku. Prelegentka podzieli się także poradami związanymi z budowaniem marki osobistej przy wydaniu dwóch publikacji jako self-publisher.

 

Udział weźmie:

Kamila Gębik, CEO, kammedia.pl, CCO, go2nft.pl