speaker-photo

Kamila Gębik

CEO, kammedia.pl, CCO, go2nft.pl

Kamila Gębik – CEO KAMMEDIA.PL, CCO GO2NFT, organizatorka konferencji „Przyszłość e-commerce”, autorka książek: „PIĘKNY E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?” (www.pieknyecommerce.pl) i "PRZYSZŁOŚĆ E-COMMERCE dla fashion i beauty" (www.przyszloscecommerce.pl), które wydała jako self-publisher. Druga książka jest pierwszą na świecie publikacją wydaną również w technologii NFT. Szkoli, uczestniczy w spotkaniach: live, webinarach i podcastach e-commerce. Jest także prelegentką: „Lunch z e-commerce” i „Mobile trends”. Zostałam nominowana do tytułu: „Kobieta e-commerce 2023” w kategorii najlepszy start-up roku i "Kobieta e-commerce 2022" w kategorii innowacyjność, została „osobowością miesiąca” serwisu wartoznac.pl. W sezonie letnim organizuje cykl eventów: „E-commerce na wodzie”. Tworzy artykuły eksperckie do takich magazynów, jak: „Forbes Polska”, „ICAN Managment Review”, „E-commerce & digital marketing”. W swoich działaniach idzie zawsze pod prąd i ufa swojej intuicji. Łączy skutecznie marketing, sprzedaż, PR, copywriting, e-commerce. Uwielbia stawiać na newtorking i łączy ze sobą na co dzień biznesowo ludzi z branży, doradza na temat technik zwiększających sprzedaż dla e-commerce. Prywatnie miłośniczka minerałów, jogi, gór i sztuki.  

 

Pisały o niej takie media jak: Forbes Polska, Grupa Wirtualna Polska, Money.pl, WhitePress®, FashionBiznes, NowyMarketing, Marketer+, As Sprzedaży, ICAN Institute, My Company Polska, Media Marketing Polska, E-commerce w praktyce, E-commerce & digital marketing, Avanti, Akademickie Radio Luz, lubimyczytac.pl, sukcespisanyszminka.pl, digitalx.pl, ecomersy.pl, Ican Managment Review Polska, harbingers.pl, mobiletrends.pl, commercetrends.pl, szef-sprzedazy.pl, Rzeczpospolita.

16:10 - 16:40

20 Października 2023 r.

Power Speech: Przyszłość E-commerce Fashion & Beauty i budowanie marki osobistej przy self-publishingu

Kamila Gębik opowie o liczbach, trendach i predykcjach związanych z przyszłością e-commerce, a także co warto stosować aby wyróżnić się na tle konkurencji prowadząc e-biznes. Porozmawiamy o sztucznej inteligencji, rzeczywistości rozszerzonej i jak mogą wyglądać nasze zakupy w 2040 roku. Prelegentka podzieli się także poradami związanymi z budowaniem marki osobistej przy wydaniu dwóch publikacji jako self-publisher.

 

Udział weźmie:

 

Kamila Gębik, CEO, kammedia.pl, CCO, go2nft.pl