speaker-photo

Joanna Rułkowska

Redaktor Naczelna, Portal Prawo Mamy

Ekspertka w temacie działalności nierejestrowanej, pasjonatka praw kobiet i redaktor naczelna portalu Prawo Mamy. Z wykształcenia prawniczka, specjalistka do spraw przetwarzania danych osobowych (RODO) oraz specjalistka do spraw księgowości małych podmiotów gospodarczych.  

Laureatka konkursu Kobieta E-commerce 2023 w kategorii Przedsiębiorcza Mama. Autorka książki Biznes Mamy i kursu online: Akademia Małego Biznesu wspierającego małych przedsiębiorców. Jej biznesową misją jest pomaganie kobietom w budowaniu profesjonalnych i zgodnych z prawem pasów startowych od działalności nierejestrowanej do biznesu marzeń, tak by mogły wieść życie na swoich zasadach. Prywatnie mama wielodzietna czwórki synów w wieku 2-8 lat, pokazująca że macierzyństwo nie przekreśla rozwoju zawodowego. Liderka i kobieta stawiająca na innowacyjne działania, by pokazać innym mamom możliwości rozwoju z wykorzystaniem świata e-commerce oraz technologii i sztucznej inteligencji do osiągnięcia niezależności finansowej, pokonania ubóstwa i wykorzystania swojego potencjału zawodowego bez uszczerbku dla relacji rodzinnych. 

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
16.50-17.50

Siła kobiet w biznesie

Inspirująca konferencja branżowa, poświęcona silnym i niezależnym kobietom ze świata biznesu, w której udział wezmą przedstawicielki rozmaitych sektorów polskiej gospodarki. Mentoring w biznesie, osobowości medialne, przedstawicielki instytucji działających na rzecz rozwoju kobiet – ekspertki z tych dziedzin zaprezentują swoje doświadczenia biznesowe w trakcie 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023.

 

Tętniąca życiem debata, omawiająca sens działań kobiet, ukazująca holistyczne podejście do prowadzenia biznesu, nie zamykając się wyłącznie na organizację, a stawiając na jednostkę i jej rozwój.

 

Udział w debacie wezmą:

Joanna Rułkowska, Redaktor Naczelna, Portal Prawo Mamy
Anna Cieciórska, Anielskie Ciastka Anna Cieciórska
Joanna Łożyńska, Nauczycielka nowoczesnej duchowości i prawa przyciągania
Sylwia Wańska, Prezes Zarządu, Chmielna WWC sp. z o.o.

 

Moderator:

Agnieszka Kozińska, Dyrektorka, Przystanek Otwartej Kultury w Sosnowcu