speaker-photo

Grzegorz Ciosek

Założyciel, Runvido

Przedsiębiorca z ponad 18-letnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu - Grzegorz Ciosek - dołącza do grona prelegentów na Forum Inteligentnego Rozwoju! 

 

Swoją karierę rozpoczął w agencji reklamowej wielkareklama.eu, a następnie z wielkim zaangażowaniem wkroczył w obszar technologii AR, zakładając firmę Runvido. 

 

Runvido to innowacyjna platforma i aplikacja, która pozwala na ożywianie materiałów 2D, takich jak ulotki czy opakowania, poprzez dodawanie dynamicznych treści wideo. Wystarczy najechać aparatem smartfona z uruchomioną aplikacją Runvido na dany obiekt, a na ekranie pojawia się powiązany z nim filmik. 

 

Grzegorz Ciosek, dzięki swojemu doświadczeniu z zakresu technologii i marketingu, wyróżnia się w branży energią i profesjonalizmem. Jego wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do innowacji czynią go świadomym mówcą. 

Zapraszamy na Forum Inteligentnego Rozwoju, gdzie Grzegorz podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami!  

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
12.50-13.20

Power Speech: Informacja, edukacja, marketing z wykorzystaniem technologii AR

Czy wyobrażasz sobie, że Twoja wizytówka może "rozmawiać" z potencjalnym klientem? Co, jeśli opakowanie zaprezentuje coś więcej niż tylko zdjęcie produktu? A tablice w muzeach wyświetlą historię eksponatu? Technologia AR otwiera przed nami drzwi do świata, w którym codzienne przedmioty stają się nośnikami interaktywnych treści. Podczas tego wystąpienia poznasz zastosowania AR i odkryjesz nieograniczone możliwości w zakresie informacji i marketingu.

 

Udział weźmie:

Grzegorz Ciosek, Założyciel, Runvido