speaker-photo

Dr Sebastian Zupok

Prodziekan ds. kierunku Zarządzanie, Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu

Doktor nauk ekonomicznych z ponad 20-letnim doświadczeniem w praktyce gospodarczej, zarówno w przedsiębiorstwach z polskim kapitałem, jak i międzynarodowych korporacjach. Adiunkt Wyższej Szkoły Biznesu National Louis University w Nowym Sączu.

Ekspert w dziedzinie zarządzania strategicznego, budowania marki i prowadzenia negocjacji biznesowych. Udokumentowane sukcesy w kierowaniu zespołami oraz realizacji strategii wzrostu i rozwoju firm.

Zorientowany na osiąganie wyników oraz tworzenie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do zmieniających się warunków rynkowych.

Doskonałe umiejętności analityczne i przywódcze, wspierane pasją do doskonalenia działalności organizacji i generowania wartości dla klientów.

Ponad 10-letnie doświadczenie w pracy naukowo dydaktycznej. Twórca koncepcji zarządzania wartością klienta poprzez innowacje.

Prezentacje moich tematów na poprzednich edycjach
14.10-16.10 Agenda Olivia Star SALA GDAŃSK

„Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiadają na potrzeby społeczeństwa” – część II

Dyskusja o tym co tu i teraz, ale także stawienie czoła wyzwaniom bliższej i dalszej przyszłości.

Druga odsłona panelu tematycznego „Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiadają na potrzeby społeczeństwa”. To miejsce wymiany doświadczeń i szansa do podzielenia się swoimi wizjami i spostrzeżeniami przez innowatorów.