speaker-photo

Dr inż. Maciej Gliniak, prof. URK

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
14:00 - 15:00

19 Października 2023 r.

Debata inauguracyjna: Innowacje muszą wyjść z cienia

Centrum Inteligentnego Rozwoju i Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju zapraszają na debatę inauguracyjną, otwierającą 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023. Kongres poświęcony innowatorom w dziedzinach biznesu, nauki i przemysłu rozpoczniemy, podejmując dyskusję nad korzyściami płynącymi z promocji wyników badań wśród opinii publicznej.

Misją Forum Inteligentnego Rozwoju i Centrum Inteligentnego Rozwoju jest popularyzacja innowacji, a celem – rozwijanie sieci współpracy między nauką a gospodarką i społeczeństwem, umożliwiające efektywne połączenie i wykorzystanie potencjału naukowców, przedsiębiorców i instytucji samorządowych na rzecz inteligentnego rozwoju. Debata inauguracyjna otwierająca 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023 skoncentruje się na korzyściach, wynikających z popularyzacji prowadzonych przez innowatorów przedsięwzięć.

Co zyskać mogą decydenci innowacji dzięki popularyzacji wyników ich działań? Jaki wpływ na gospodarkę przyszłości ma promocja badań? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci z dziedziny promocji i popularyzacji badań i innowacji

 

Udział wezmą:

 

Dr Agnieszka Tokaj-Krzewska, Dyrektor, Dział Zarządzania Strategicznego, NCBR
Dr inż. Maciej Gliniak, prof. URK, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Damian Baran, Prezes Zarządu, Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju
Marta Pomietlorz-Loska, Dyrektor, Forum Inteligentnego Rozwoju

 

Moderator:

 

Rafał Kunaszyk, W-ce Prezes Zarządu, Eurokreator T&C Sp. z o. o.