Skorzystaj z możliwości Giełdy Innowacji!

Rozwijasz innowacje? Giełda innowacji, dostępna na www.sektorinnowacji.pl to miejsce dla Ciebie niezależnie od tego, czy robisz to we własnym zakresie, w startupie, na uczelni wyższej czy w ramach międzynarodowej organizacji!

Giełda innowacji to baza umożliwiająca bezpłatne dodawanie i wyszukiwanie innowacyjnych usług, produktów i technologii oraz know-how i pomysłów tworzonych przez firmy, instytucje, wynalazców i innowatorów z różnych branż. Można z niej skorzystać po to, by znaleźć podwykonawcę, produkt czy usługę, ale też promować swoje innowacje! Została stworzona w ramach projektu SEKTOR INNOWACJI, którego koordynatorem jest Wrocławski Park Technologiczny.

Jak korzystać z Giełdy innowacji?

Z Giełdy innowacji można korzystać po to, by znaleźć podwykonawcę, produkt czy usługę, które pozwolą szybciej i efektywniej zrealizować projekt, przyśpieszyć rozwój firmy, ale też bezpłatnie promować swoje innowacje! By to zrobić, wystarczy wypełnić formularz dostępny na: www.sektorinnowacji.pl/dodajinnowacje.

Firmy, organizacje i innowatorzy, którzy dołączą do projektu i Giełdy Innowacji zyskają też dodatkowe benefity, takie jak możliwość udziału w wydarzeniach, webinarach i podcastach organizowanych w ramach projektu w roli gościa specjalnego, prelegenta, czy też promocję w kanałach Sektora Innowacji i WPT oraz partnerów projektu.

Czym jest Sektor Innowacji?

SEKTOR INNOWACJI to przestrzeń dedykowana innowacjom, wymianie kontaktów, przepływowi know-how oraz rozwojowi współpracy między biznesem a środowiskiem naukowym. W ramach projektu działa portal www.sektorinnowacji.pl, na którym dostępne są praktyczne narzędzia dla innowatorów takie jak: Giełda Innowacji, Weryfikator Innowatora czy Baza wiedzy Innowatora.

Projekt powstał z inicjatywy Wrocławskiego Parku Technologicznego, pod patronatem honorowym Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Już dziś włączyło się w jego realizację wiele znaczących dla regionu instytucji wspierania biznesu, wśród których są: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, ARLEG S.A. Agencja Rozwoju Regionalnego, Business Centre Club – Loża Dolnośląska, Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej, Dolnośląska Zielona Dolina, Dolnośląski Fundusz Gospodarczy, Dolnośląski Fundusz Rozwoju, Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na www.sektorinnowacji.pl.