Power Speech

"Na wesoło, zamiast stand-upu"

19.00-20.00 22 listopada 2024 r Sieciowanie
speaker-1
Marcin Prokop
Marcin Prokop

Dziennikarz, laureat nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej, piszącej, działającej w radiu, jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze.

Power Speech przygotowany przez Marcina Prokopa.
Dziennikarz przedstawi pełną humoru i anegdot opowieść o kulisach 25-letniej pracy w telewizji i na scenie. Odpowie także na szereg nurtujących pytań.

Punkt, na który już teraz czeka wielu z Was – power speech przygotowany przez osobę, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Marcina Prokopa!

Dziennikarz przedstawi pełną humoru i anegdot opowieść o kulisach 25-letniej pracy w telewizji i na scenie, podczas której publiczność nie tylko zostaje wprawiona w doskonały nastrój, ale również zmuszona do refleksji, bo z każdej, nawet najbardziej zabawnej i absurdalnej historii, wynika jakaś nauka oraz wnioski.

Dziennikarz odpowie na nurtujące pytania – dowiemy się m.in. czego można nauczyć się dzięki nagle pękającym na wizji spodniom. Nie zabraknie także historii o uczestniku programu o bardzo nietypowym talencie, pomyleniu profesora antropologii z jasnowidzem i wielu innych, niecodziennych zdarzeniach.