Samorząd 4.0 – Ponad 100 samorządowców przyjeżdża do nas na arenę o czwartej rewolucji przemysłowej. Platforma Przemysłu Przyszłości organizuje event dla „samorządów przyszłości”. Zapraszamy innowatorów wpierających technologicznie miasta

Nie lada gratka czeka 28 września uczestników FIR, którym bliska jest tematyka smart village, cyfryzacji, smart city, elektromobilności w miastach – czyli inwestycji strategicznych dostosowujących nasze regiony w kierunku 4.0 – kierunku, dla którego priorytetem jest dbałość o naszej planety, ochronę środowiska naturalnego.

Na wydarzeniu pod nazwą „Arena Przyszłości – Samorząd 4.0” pojawią się topowi samorządowcy w kategorii aktywnego inwestowania w innowacyjne rozwiązania sprzyjające rozwojowi regionu przy jednoczesnej dbałości o środowisko.

Przez ponad sześć godzin można będzie dowiedzieć się o aktualnych trendach w tej tematyce, a także nawiązać bezpośrednie relacje. Pieczę nad całością tej części FIR sprawuje Platforma Przemysłu Przyszłości, powołana, aby wzmacniać kompetencje i konkurencyjność przedsiębiorstw, działających w Polsce. Wspiera ich w transformacji w kierunku Przemysłu 4.0.

Masz ciekawe rozwiązanie dedykowane samorządom, wpisuje się w tematykę wydarzenia? Nie zastanawiaj się dłużej – takiej okazji dawno nie było – weź udział w FIR i na żywo zaprezentuj swoje propozycje.

Więcej o Platformie Przemysłu Przyszłości:

https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/

Regulamin forum

FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2021