Ruszamy z tym!

 Ruszamy z tym!

Nie zwalniamy tempa mimo bardzo trudnego czasu – staramy się na bieżąco odpowiadać na potrzeby związane z inteligentnym rozwojem gospodarki i społeczeństwa – sami również rozwijając swoje propozycje.

Z wielką przyjemnością informujemy, że od listopada rozpoczyna współpracę z innowatorami agencja interaktywna „R&D Promotion”.  Powstanie agencji jest odpowiedzią między innymi na potrzeby osób i organizacji uczestniczących w Forum Inteligentnego Rozwoju, jak również Laureatów Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju oraz Odznaczenia „Zasłużony dla inteligentnego Rozwoju”.

Inicjatorem i organizatorem wymienionych wyżej projektów jest od samego początku Centrum Inteligentnego Rozwoju. Działalność agencji R&D Promotion będzie rozszerzeniem misji i założeń przyświecających CIR, a jednocześnie świeżością na polskim rynku. Centrum Inteligentnego Rozwoju i R&D Promotion będą ściśle ze sobą współpracować w wielu aspektach.

„Odkrywamy niewidzialne” – to hasło przyświecające 5 edycji Forum Inteligentnego Rozwoju, ale też motto przewodnie „R&D Promotion”. Nasza agencja specjalizuje się w przygotowaniu i wdrożeniu strategii budowy wizerunku naukowców i ich badań, przedsiębiorców realizujących projekty unijne oraz samorządowców dbających o rozwój swoich regionów działalności.

Wśród proponowanych usług znajdziemy między innymi projektowanie serwisów WWW, systemów B2B, e-marketing i konsulting internetowy, przygotowywanie i obsługa kampanii reklamowych,  pozycjonowanie stron internetowych oraz prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych. Wszystko z myślą o skutecznej komunikacji wirtualnej na linii innowator-inwestor.

W ramach „R&D Promotion” współpracujemy z naszymi Partnerami już od etapu pisania wniosku o grant/projekt po wdrożenie innowacji na rynku.

Dzisiaj prezentujemy jedną z pierwszych propozycji agencji – „R&D Talks” – program dedykowany ludziom chcącym zmieniać świat poprzez nowatorskie badania naukowe, innowacyjne technologie oraz inwestycje przyszłości.

Do programu zapraszamy osoby szukające rozwiązań

i odkrywające szanse w dzisiejszym świecie – innowatorów jutra, dla których problemy są jedynie zadaniami do rozwiązania. Na pokładzie witamy utalentowanych naukowców, przedsiębiorców-wizjonerów czy przedsiębiorczych samorządowców. Skupiamy się na tym co ważne, niezwykle interesujące, a jednocześnie często pomijane w głównych przekazach medialnych. Wzmacniamy markę naszych partnerów w kluczowych grupach targetowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych czasów i zabieramy Was w multimedialną podróż.