Różne oblicza „Śladów”

Ślady zbrodni

Od zagadkowych historii kryminalnych, przez niecodzienne przygody kulinarne, kończąc na promocji nowatorskich i innowacyjnych badań naukowych. Znane serwisy streamingowe pełne są tego typu treści – nowo powstały format Ślady będzie skupiał wszystkie powyższe treści w jednym miejscu, prezentując całkiem nowe spojrzenie i wizję tworzenia filmów w serwisie YouTube.

Twórcy zaoferują widzom trzy sekcje tematyczne. Pierwszą z nich będą „Ślady zbrodni”. Prowadząca Olga Herring, znana już szerszemu gronu odbiorców podcasterka true crime, zaprezentuje słuchaczom historie, w których prawda dotychczas nie ujrzała światła dziennego. Premierowy odcinek już 24 lutego, a już teraz prezentujemy zwiastun formatu.

Różne formaty, różni autorzy

Kolejnym formatem, który pojawi się na kanale 2 marca będą „Ślady smaku”, w ramach których Adriana Marczewska przedstawi ciekawe historie kulinarne. Odkryje nieznane dotychczas fakty związane z potrawami, które na co dzień możemy spotkać na naszych stołach.

Trzecią propozycją będą „Ślady przyszłości”. Pod nazwą tą skrywa się wszystko to, co nowatorskie i innowacyjne – warte zaprezentowania światu. W ramach serii pokazane zostaną przełomowe badania, których twórcami są nie tylko naukowcy, ale także osoby ze świata biznesu czy samorządu.

To szczególnie bliski dla Forum Inteligentnego Rozwoju temat, bowiem w ramach kongresu od lat zrzeszamy osoby, wnoszące pionierskie rozwiązania do naszego życia. Życzymy zatem nowemu kanałowi wielu sukcesów, a Was zapraszamy do śledzenia poczynań jego twórców – kto wie, gdzie mogą zaprowadzić nas „Ślady”?

 

Czego możesz się spodziewać w pierwszym odcinku?

Pewnego letniego wieczoru młoda kobieta wychodzi z domu i nigdy nie wraca. Porzuca całe dotychczasowe życie: małą córeczkę, mężczyznę życia, szczęśliwy dom, satysfakcjonującą pracę. Jedzie szukać szczęścia w szerokim świecie, bo tutaj nie potrafi go odnaleźć. Pewnie ułożyła sobie nowe życie w obcym kraju, zapominając o swojej rodzinie…

Zapraszamy do oglądania!