„Rola Fundacji Forum Inteligentnego Rozwoju w kształtowaniu współpracy nauki z gospodarką i społeczeństwem”

Rola Fundacji Forum Inteligentnego Rozwoju w kształtowaniu współpracy
nauki z gospodarką i społeczeństwem”

Podczas drugiego dnia 7. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2022 odbędzie się Posiedzenie Rady Programowej Fundacji Forum Inteligentnego Rozwoju www.ffir.pl

Posiedzenie Rady będzie miało formę otwartej debaty. Będziemy dyskutować o tym, jakie działania podejmujemy i będziemy podejmować w ramach rozwoju badań i innowacji w Polsce.

Jak tworzyć warunki dla skutecznej komercjalizacji wyników prac badawczych uczelni wyższych, jednostek naukowych i badawczo-rozwojowych? Czy interdyscyplinarność działalności naukowej i badawczej to przyszłość polskich innowacji? Na te pytania będziemy starali się odpowiedzieć, więc jeśli interesuje Cię synergia nauki i biznesu w Polsce nie może Cię zabraknąć!

Wspólnymi siłami i dostępnymi narzędziami zwiększamy świadomość społeczeństwa o współczesnych polskich naukowcach, innowatorach i ich wpływie na nasze życie. Wyciągamy projekty B+R z szuflady!

W części merytorycznej debaty udział wezmą członkowie Rady Programowej Fundacji oraz Fundatorzy i Zarząd Fundacji.

W ramach inspirującej dyskusji o przyszłości inteligentnego rozwoju polskiej nauki i gospodarki wystąpi również Pani Małgorzata Jarosińska Jedynak, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Pani Sekretarz wygłosi power speecha pt. „Dostępność Plus –szanse/zobowiązania/plany”.

7. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2022
Gdzie? ApartHotel Termy Uniejów
Kiedy? 7 czerwca 12:10 -13:45
Bądźcie z Nami!