Nowy termin 5. Forum Inteligentnego Rozwoju

 Nowy termin 5. Forum Inteligentnego Rozwoju

Szanowni Państwo, 

w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju, zmuszeni byliśmy
jesienią poinformować o zmianie terminu 5. Forum Inteligentnego Rozwoju.

Jesteśmy świadomi, że sytuacja nadal nie jest stabilna. Fluktuacja zachorowań wpływa na nasze życie zawodowe oraz prywatne. Centrum Inteligentnego Rozwoju jako główny organizator i inicjator Forum stawia sobie za priorytet zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom. Nasz zespół stale monitoruje sytuacje związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz wytyczne i zalecenia Ministerstwa Zdrowia
i Międzynarodowej Organizacji Zdrowia, związane z zapewnieniem reżimu sanitarnego dla uczestników
5. Forum Inteligentnego Rozwoju. Działania te korespondują z przyświecającą nam ideą gwarantującą transparentność i rzetelność naszej pracy.

Pomimo tego pewne kwestie nie zależą od Nas. Musimy być przygotowani na każdy scenariusz, jesteśmy jednak dobrej myśli i z radością informujemy Państwa o nowym terminie 5. Forum Inteligentnego Rozwoju.

27- 28 maja 2021r. obędzie się nasz unikalny kongres naukowo-technologiczny.

Chcemy podkreślić, że w tym terminie Forum odbędzie się według pierwotnej agendy i z uwzględnieniem wszystkich zaplanowanych wydarzeń i uroczystości towarzyszących – w tym Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 i Odznaczenia „Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju”, gdzie chcemy wręczyć osobiście wyróżnienia wszystkim Laureatom 5. edycji.

Dołożymy wszelkich starań, aby odbyło się ono w tradycyjnej formie z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych oraz z maksymalną troską o bezpieczeństwo Partnerów i Patronów Forum.

Mamy głęboką nadzieję, że spotkamy się 27-28 maja i ponownie damy wyraz temu, że odkrywanie tego, co  niewidzialne jest nieodłącznym elementem inteligentnego rozwoju.