6 czerwca: Impreza „NETWORKING NIGHT” – finał pierwszego dnia 7. FIR

Muzyka i rozmowy o innowacjach na najwyższym poziomie. 7. FIR to połączenie kongresu technologicznego z relaksem w Termach Uniejów. 

Muzyka na najwyższym poziomie, wyśmienity catering, rozmowy o innowacjach i rozwoju w luźnym tonie, nowe znajomości, uroczy klimat ApartHotel Termy Uniejów, jak i całego uzdrowiska – na takie atrakcje mogą liczyć uczestnicy „Networking Night” – ostatniego punktu programu pierwszego dnia 7. Forum Inteligentnego Rozwoju.

6 czerwca uczestników FIR, którzy zdecydują się na udział w ramach pakietu PREMIUM czeka po części merytorycznej wydarzenia wieczór, w swobodnej atmosferze dyskusji z innowatorami. W czasie imprezy czeka nas koncert muzyczny, a także inspirujące występy ciekawych osobowości. Uczestnicy FIR będą mogli również w tym czasie skorzystać z atrakcji słynnych Term Uniejów.

W restauracji ApartHotel Termy Uniejów wystąpi 4te Quartet, żeński kwartet smyczkowy składający się z czterech pełnych energii, pasji i wdzięku studentek oraz absolwentek Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Zespół debiutował w 2015 roku u boku wokalisty Michała Szpaka biorąc udział w nagraniach do jego debiutanckiej płyty „Byle być sobą”, która w październiku 2016 pokryła się platyną. Zaowocowało to między innymi udziałem kwartetu wraz z wokalistą w Konkursie Piosenki Eurowizji 2016 w Sztokholmie oraz dwukrotnym wystąpieniem na Festiwalu Piosenki Krajowej w Opolu. Kwartet występował również w licznych programach i imprezach telewizyjnych m.in.: „Polsat SuperHit Festiwal 2017 w Sopocie”, „Sylwester z Dwójką w Zakopanem”, „Jaka to melodia”, „Świat się kręci”, czy „Dzień dobry TVN”.

Zespół czerpie przyjemność z udoskonalania popularnych hitów dźwiękiem i charakterem swoich szlachetnych instrumentów klasycznych. Widownia uwielbia ich występy łączące elegancję i świeżość.

Artyści i zespoły z którymi instrumentalistki miały okazję współpracować: Michał Szpak, Aloe Blacc, Grzegorz Urban, Edyta Górniak, Małgorzata Ostrowska, Marek Piekarczyk, Edyta Krzemień, Rafał Brzozowski, Mateusz Ziółko, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Zbigniew Wodecki, Kasia Wilk, Audiofeels, Justyna Steczkowska, Ania Dąbrowska, Piotr Cugowski, Mietek Szcześniak, KOMBII, Jan AP Kaczmarek, Leszek Możdżer, Grzegorz Turnau, Kuba Badach, Natalia Kukulska, Krzesimir Dębski, Filharmonia Gorzowska, Orkiestra Collegium F, Orkiestra L’autunno, Cooperate Orchestra.

Chcesz spędzić ten wieczór razem z nami? Zapraszamy do rejestracji PREMIUM.

 
Agenda wydarzenia

19:00 – 22:00
Night of Networking

Muzyka na najwyższym poziomie, wyśmienity catering, rozmowy o innowacjach i rozwoju
 w luźnym tonie, nowe znajomości, uroczy klimat miejsca – tak zapowiada się wieczór pierwszego dnia 7. Forum Inteligentnego Rozwoju. To czas na relaks w Uniejowie. Uczestników FIR, czeka po części merytorycznej wydarzenia wieczór przy lampce wina, w swobodnej atmosferze dyskusji z innowatorami.

19:00 – 19:30
Kilka słów od organizatorów i inicjatorów Forum Inteligentnego Rozwoju
Power speech: Jak hamburger zmieni z Tobą świat na lepszy. O strategiach budowania marki w świecie 4.0.

Marki XX wieku były markami krzyczącymi. Marki pierwszej dekady XXI wieku to marki słuchające. Współczesne marki przyjmują natomiast rolę działających i aktywizujących klientów. To działanie ma na celu budowanie lepszego świata wokół nas. Ułuda? Utopia? Akademickie, teoretyczne założenie? A może w pełni zasadny wniosek wynikający z analizy praktyki komunikacji marketingowej największych, rynkowych gigantów? Czy oparcie strategii marketingowej na działaniu dla dobra wspólnego ma sens i stanowi przyszłość komunikacji rynkowej?
Udział wezmą:
prof. ucz. dr hab. Michał Kaczmarczyk, Rektor, Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu

19:30 – 22:00
Występ artystyczny 4te Quartet (trio)

Żeńskie trio smyczkowe składające się z pełnych energii, pasji i wdzięku studentek oraz absolwentek Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Zespół debiutował w 2015 roku u boku wokalisty Michała Szpaka biorąc udział w nagraniach do jego debiutanckiej płyty „Byle być sobą”, która w październiku 2016 pokryła się platyną. Zaowocowało to między innymi udziałem zespołu wraz z wokalistą w Konkursie Piosenki Eurowizji 2016 w Sztokholmie oraz dwukrotnym wystąpieniem na Festiwalu Piosenki Krajowej w Opolu. 4te Quartet (trio) występowało również w licznych programach i imprezach telewizyjnych m.in.: „Polsat SuperHit Festiwal 2017 w Sopocie”, „Sylwester z Dwójką w Zakopanem”, „Jaka to melodia”, „Świat się kręci”, czy „Dzień dobry TVN”. W lutym 2017 wydana została płyta zespołu pt.: „Kwartet OWEE, Muzyczne wsparcie dla Hospicjum Palium w Poznaniu”.

Artyści i zespoły z którymi instrumentalistki miały okazję współpracować:

Michał Szpak, Grzegorz Urban, Edyta Górniak, Małgorzata Ostrowska, Marek Piekarczyk, Edyta Krzemień, Rafał Brzozowski, Mateusz Ziółko, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Zbigniew Wodecki, Kasia Wilk, Audiofeels, Justyna Steczkowska, Ania Dąbrowska, Piotr Cugowski, Mietek Szcześniak, KOMBII, Jan AP Kaczmarek, Leszek Możdżer, Grzegorz Turnau, Kuba Badach, Natalia Kukulska