Nauka i promocja – to połączenie ma sens!

Można by pomyśleć, że to najdziwniejsze połączenie o jakim słyszeliście, a jednak zapewniamy, że to absolutnie sensowne i potrzebne, a co więcej wiemy co mówimy, bowiem promocją zajmujemy się od lat!

Social media, strony www, publikacje w prasie i Internecie, filmy promocyjne, podcasty i wideocasty, szeroko pojęta identyfikacja wizualna, organizacje eventów, wystąpienia na kongresie projektów przyszłości – to wszystko sposoby, które my jako crossmediowa agencja jesteśmy w stanie Ci zapewnić!

Genialne wynalazki powinny ujrzeć światło dzienne

Dlaczego ukrywać swoje genialne wynalazki i odkrycia przed światem, skoro mogą one zmienić go na lepsze? Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i wsparciu możesz pokazać światu, jakie projekty tworzysz i jakie innowacje wcielasz w życie.
Z nami dotrzesz do szerokiej publiczności i przyciągniesz uwagę inwestorów. Twoje nietuzinkowe pomysły ujrzą światło dzienne.

Do kogo kierujemy swoje działania?

Nasze działania kierujemy do indywidualnych badaczy, zespołów eksperckich, instytutów naukowych czy firm technologicznych.
Będziemy Twoimi ambasadorami, którzy sprawią, że Twoje osiągnięcia zostaną docenione i zyskają uwagę największych na rynku inwestorów.

Poznaj korzyści z trafionej promocji

• Dobrze zaprojektowany branding to rozpoznawalność na lata i możliwość wyróżnienia się na rynku
• Stworzenie pozytywnego wizerunku w oczach społeczności naukowej, potencjalnych partnerów i inwestorów
• Profesjonalnie zaprojektowana strona www to platforma do współpracy i budowania partnerstw
• Chwytliwe wideo pozwala na płynne, dynamiczne i wizualne przedstawienie wyników realizowanego projektu
• Obecność w social mediach to szansa na dotarcie do różnych grup odbiorców, ale także możliwość aktywnego uczestnictwa w debatach publicznych dotyczących swojej dziedziny
• Twój wizerunek w magazynach i gazetach branżowych to rozgłos i duże możliwości pozyskania partnera biznesowego
• Uczestnictwo w kongresach naukowych to możliwość wygłoszenia prelekcji, zaprezentowania swoich projektów oraz poznania potencjalnych partnerów

Chcesz wypromować swoje badania?
Twoja firma szuka naukowców z którymi chce podjąć współpracę?
Skontaktuj się z nami!