Nagroda R&D Impact

Nagroda przyszłości dla ludzi, którzy mają wpływ!

Doceniamy tych, którzy wpływają na gospodarkę i społeczeństwo – swoim projektem, postawą, nastawieniem na rozwój.

Adresatami inicjatywy są osoby i organizacje, które wprowadzają innowacje technologiczne lub społeczne na rynek – autorzy, realizatorzy badań naukowych i projektów przyszłości napędzających gospodarkę, zmieniających jakość naszego życia, ale też często nasze spojrzenie na rzeczywistość.

Robią to przez merytoryczną pracę nad swoimi przedsięwzięciami i przez jednoczesną ich aktywną promocję wśród opinii publicznej wykorzystując najbardziej opiniotwórcze i prestiżowe media, będące źródłem fachowej wiedzy.

Idea nagrody R&D Impact

Doceniamy tych, którzy wpływają na gospodarkę i społeczeństwo – swoim projektem, postawą, nastawieniem na rozwój. Adresatami inicjatywy są osoby i organizacje, które wprowadzają innowacje technologiczne lub społeczne na rynek – autorzy, realizatorzy badań naukowych i projektów przyszłości napędzających gospodarkę, zmieniających jakość naszego życia, ale też często nasze spojrzenie na rzeczywistość. Robią to przez merytoryczną pracę nad swoimi przedsięwzięciami i przez jednoczesną ich aktywną promocję wśród opinii publicznej wykorzystując najbardziej opiniotwórcze i prestiżowe media, będące źródłem fachowej wiedzy.

Zgłoszenie

Chcesz zgłosić swoją kandydaturę?

Zobacz wideo z Gali

Zadzwoń do nas +48 32 307 22 42

Zadzwoń lub napisz: biuro@ircentrum.pl
Nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Opinie Co o nas mówią?

Organizator

Współorganizator

Partner medialny

Partner merytoryczny

Forum Inteligentnego Rozwoju Unikalny kongres przyszłości