Na FIR świętujemy Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw! TARR organizuje 7. Regionalne Forum Innowacji. Dowiesz się, jak pozyskać pieniądze na gospodarkę o obiegu zamkniętym

Promocja Inteligentnych Specjalizacji Województwa Kujawsko-Pomorskiego, nowoczesnych trendów gospodarczych oraz przekazanie jak największej ilości praktycznejwiedzy na temat błyskawicznie rozwijających się nowoczesnych technologii, i ich wpływu na przedsiębiorców i cały region – to główne cele tegorocznego Regionalnego Forum Innowacji. Start, wtorek, 28 września, w ramach Forum Inteligentnego Rozwoju.

Organizatorem RFI jest Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. TARR we współpracy z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Centrum InteligentnegoRozwoju stworzą wydarzenie ukierunkowane na przedstawienie dobrych praktyk w obszarze transformacji cyfrowej w medycynie, zmian w przemyśle spożywczym, możliwości pozyskania środków na projekty z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym. Eksperci poruszą też kwestie cyberbezpieczeństwa.

Jesteś innowatorem z województwa kujawsko-pomorskiego – nie może zabraknąć Cię na całym wydarzeniu! Ostatni dzwonek na udział w czterech dniach Forum Inteligentnego Rozwoju!

Regulamin forum

FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2021