Mniej niż 365 dni dzieli nas od 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023

Kongres projektów przyszłości odbędzie się w dniach 19-20 października przyszłego roku. Gmina i Miasto Uniejów gościć będzie ponad 400 innowatorów pracujących nad przełomowymi badaniami naukowymi, innowacjami technologicznymi i społecznymi – projektami przyszłości, które mogą zmienić nasze życie na lepsze.

Po raz kolejny FIR odbędzie się w ApartHotel Termy Uniejów.

Poznajmy pierwszych partnerów merytorycznych wydarzenia:

R3 Polska Sp. z o.o., Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN, Łódzki Dom Biznesu Sp. z o.o., JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska S.k., Międzynarodowy Instytut Medycyny Translacyjnej, Orthoget sp. z o.o., Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Materiałów Polimerowych i Barwników, Plantlab Sp. z o.o. oraz MediSensonic Sp. z o.o.

Podczas kolejnej edycji dominować będzie tematyka poświęcona nowym technologiom, innowacjom, ekoinnowacjom i nowatorskim inwestycjom, zmieniającym nasz kraj w oparciu o krajowe i regionalne inteligentne specjalizacje. Punktem kulminacyjnym będzie oczywiście uroczysta Gala Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, Nagrody Naukowiec Przyszłości oraz Marki Przyszłości.

Inicjatorem i głównym organizatorem 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023 jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a współorganizatorem Gmina i Miasto Uniejów i  Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju.

Chcesz zostać Partnerem wydarzenia i zaprezentować swój projekt, dołączyć do dyskusji lub nawiązać nowe kontakty? Skontaktuj się z biurem organizatora.